امروز ۱۳۹۸/۱۱/۲۸

نامزدهای احتمالی شهرستان سلماس در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

نامزدهای احتمالی شهرستان سلماس در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

 

بنا بر گزارشهای رسیده  به سلماس نیوز، کاندیداهای احتمالی شهرستان سلماس در انتخابات اسفندماه به ترتیب الفبا بشرح ذیل است:

* محسن آقایی مغانجوقی

*علی افراسیابی

* مجید آقازاده

* شهروز برزگر کلشانی

* کریم بایرامی

* نظام الدین برزگری

* رسول جلایر سرنقی

* حسین زاده

*بیوک خانی

* علی دادگر

*کمال الدین رحمانی

* یعقوب رضازاده

*جعفر شکری

* ناصر شیخ زاده

*فرزین صالحی

* علی اکبر عسگری

* غلامحسین عماری

* محسن مافی

*سیف الله مطلبی

* خليل مهدى پور

*اما با تایید نشدن استعفای مسعود حاج علیلو فرماندار شهرستان سلماس از طرف استاندار آذربایجان غربی و با قبولی استعفای مطلبی فرماندار  میاندواب  رقابت کاندیدای اصلاح طلبان به دو نفر رسید.و احتمال میرود از بین علی اکبر عسکری و سیف الله مطلبی از گزینه های اصلاح طلب پس از اجماع یکی از گزینه ها کاندیدای اصلاح طلبان در شهرستان سلماس باشند با توجه به اینکه اکثر گزینه ها در شهرستان سلماس از طیف اصولگریان هستند و اگر به اجماع کامل نرسند به الطبع طیف اصلاح طلبان یکی از تاثیر گذارترین طیف انتخابات خواهند بود.

*اما طیف عظیم طرفداران مرحوم آقائی نیز به الطبع تاثیر گذارترین طیف انتخابات مجلس دهم سلماس هستند و میتوان گفت با اتحاد میتوانند نتیجه انتخابات را رقم بزنند، فرزند مرحوم مهندس آقائی تاکنون موضع رسمی بر اعلام حضور نداشته است، ولی از زبان نزدیکان وی چنان گویاست که از طرف بهارستان نشینها و شخصیتهای ملی برای حضور در صحنه اتتخابات دعوت شده است.

*آقایان غلامحسین عماری – یعقوب رضازاده * کریم بایرامی * خليل مهدى پور *دکتر رحمانی* مجید آقازاده *فرزین صالحی*بیوک خانی* شهروز برزگر کلشانی*جعفر شکری* علی دادگر* نظام الدین برزگری نیز در تکاپوی حضور تاثیر گذار در صحنه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان سلماس میباشند.قابل ذکر هست در اسامی فوق از کاندیدای مستقل واعتدال هم نام برده شده اما اکثرا از طیف اصولگرایان میباشند و درصورت اجماع میتوانند یکی از گزینه های تاثیر گذار ر مجلس آینده باشند.

*حاج محسن مافی و علی افراسیابی با اعلام شعار اطلاعت از مقام معظم رهبری و حمایت از دولت تدبیر و امید (وفاق و همدلی با دولت و ملت)نیز میتوانند یکی از گزینه های مهم و تاثیرگذار این دوره انتخابات باشند.

*رسول جلایر کاندید سابق دوره های پیشین و رقیب اصلی نماینده فقید مرحوم آقائی بود ولی با توجه با حضور کاندیداهای اصلاح طلب جمعی از نیروهای وی که متشکل از نماینده اصلاح طلب سابق و نیروهای جبهه اصلاحات است تنزل پیدا کرده و به تعبیر مردم برخی افراد در تضاد با مهندس آقائی به مهندس جلایر رای میدادند با تامل در این سخنان به مطلبی میرسیم که شایید جریان جلایر بتواند بر رقابت دهم تاثیر بگذارد و میتواند یکی از سه ظلع انتخابات باشد.

*ناصر شیخ زاده و حسین زاده از اقوام اهل تسنن سلماس هستند و آقای حسین زاده در انتخابات مجلس ششم رقیب اصلی مرحوم آقائی بود، به الطبع حضور هر دوی افراد فوق نمیتواند متاثر باشد ولی باز میتوان گفت محال کوره سنی که در دوره های قبل از طرفداران سر سخت مرحوم آقائی بودند یکی از شاخصه های تاثیر گذار در نتیجه انتخابات خواهند بود، و طیف محال کوره سنی نیز یکی از سه ظلع تاثیر گذار بر انتخابات دهم باشد.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

۱۵۵ دیدگاه برای “نامزدهای احتمالی شهرستان سلماس در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی”

 1. سلماسلی گفت:

  بله جناب آقای عماری وجود شون تو انتخابات قطعی است خواهشا نامشان را بنویسید

 2. هم آوا گفت:

  مهندس جلایر با تمام توان در انتخابات حضور دارند.

  • دانشجويان دانشگاه اروميه واحد نازلو گفت:

   فرزند سلماس حاج محسن مافی
   سرشار از صداقت اخلاص صادقانه
   اطاعت از مقام معظم رهبری و حمایت ازدولت تدبیر و امید
   با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همشهریان عزیز سلماس
   فقط حاج محسن مافی لیاقت وشخصیت سکانداریه نماندگی مردم ولایتمدار شهرستان سلماس رو دارد وبرای همشهریان عزیز قول ۱۰۰%می دهیم که حاج محسن مافی مرد اول انتخابات خواهد شد یاشاسین سلماس
   یاشاسین حاج محسن مافی
   سپاس ای فرزند سلماس حاج محسن مافی
   قربون اون لیاقت وشخصیتتون بریم حاج محسن مافی
   قربون اون خاکی بودنتون قربون اون تواضع بی نظیرتان
   اطاعت از مقام معظم رهبری و حمایت ازدولت تدبیر و امید
   یاشاسین حاج محسن مافی / یاشاسین حاج محسن مافی/یاشاسین حاج محسن مافی
   سپاس ای فرزند سلماس
   ما جوانان فهیم سلماسی تا اخرین لحظات این رقابت بزرگ پشتت هستیم سوگند خورده هستیم
   فقط حاج محسن مافی والاسلام
   ما پیروزیم
   گوزل اللهن امانیند

   • mamedi۴۰۰ گفت:

    سلام دوست عزیز اگر ما به اقای مافی رای بدیم دردی از ما درمان میشه یا نه من یک روستا نشین منطقه شپیران هستم چند ساله رای دادیم همش الکی رفته نه راهی اسفات شده هنوز هم که هنوزه منطقه مثل کوزرش سید اباد حاجی جفان کشکاویج و و و تمام روستا ها ی اون طرف نمیتون از اینترنت استفاده کن اگر اقای مافی اون منطقه بره قول اینترنت به اونا بده بهت قول میدم بیشتر از چند هزار رای میاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس گفت:

   جناب جلایرشمامیخواهید کاندید بشوید نه سخن چین دیگران درهرمجلسی .

  • علیرضا گفت:

   تا مهزاد هست جلایر هیچ کاری نمیکنه

 3. نجف گفت:

  تحلیل ها می بایست منطقی و نزدیک به واقعیت باشد متاسفاً تحلیل های شما جنبه سیاسی و احساسی دارد آقا سید لطفا دقت و تحقیق بیشتری بفرمائید

 4. یاور گفت:

  به نظر بنده شهرستان سلماس یه مرد کارکشته و یک حقوقدان و نسلی از نسل جوان مثل شهروز برزگر کلشانی آشنا به مجلس و حقوق بین الملل دارد.خواهشا مردم کمی در مورد نامزدها مطالعه و تحقیق داشته باشن

  • علی گفت:

   سلام برادر یاور.سوالی که من دارم این هست که این کار کشتگیه جناب برزگر رو من از کجا میتونم متوجه شم؟
   چه سابقه مدیریتی دارن ایشون؟اینکه حقوقدان هستن نشونه کارکشتگیشونه؟ هرکسی حقوق خونده باشه کار کشته س؟؟

 5. یاور برزگر کلشانی گفت:

  ببخشید شما با کدوم مدرک اعلام حمایت شهروز برزگر را از جبهه اصولگرایان اعلام کرده اید؟؟؟ استاد به هیچ عنوان طرفدار هیچ حذب و گروهی نمیباشد و فقط مردمی هستند.*با مردم برای مردم*

  • با سلام
   جناب اقای برزگر اگه متوجه شده باشید اشاره شده اکثر اسامی از طیف اصولگرایان میباشد و نامی از کسی برده نشده در آن اسامی کاندیدای مستقل هم هست.
   با تشکر سلماس نیوز

  • علی گفت:

   کدوم استاد برزگر ایشون درحدمعلمی هم نیستن من دانشجوی ایشان بودم ومعتقدم درحدنمایندگی ۲۰۰ هزارنفرنیستن..

 6. سید احمد گفت:

  با سلام.به نظر بنده با سی سال تدریس در دبیرستانها، سلماس به مرد کارکشته و سختکوش و تلاشگری همچون آقای غلامحسین عماری که در سالهای گذشته در پست های ارشد مدیریتی شهرستانهاو دانشگاهها لیاقت و کیاست ومدیریت و دست پاکیشان به ثبوت رسیده و برای هر سلماسی نام ایشان یادآور خدمات قابل توجه ایشان است،نیازمند است.

  • احمد از تازه شهر گفت:

   همینکه در پستهای ارشد مدیریت بوده باید بفرمایند در پستهای ارشد مدیریتیشون برای سلماس و سلماسی چیکار کردن؟ مگه فرماندار کم اختیاراتی داره که نتونسته کاری بکنه؟ ایشون در دولتی فرماندار بودن که بیشتر مشکلات مخصوصا اقتصادی مملکت مال اون دوره هستش. مردم به اینا اعتماد ندارن.یه تفکر جدید و با انرژی جدید میخوان

  • کمال تازه شهری گفت:

   اینا هر کدوم اگه کار بکن بودن تو همون دوره ریاست خودشون مثلا تو جهاد و فرمانداری و شهرداری انجام میدادن. در ضمن آقایون مخصوصا جلایر و عماری زحمت برگزاری جلسه در تازه شهر را به خودشون ندن. مردم تازه شهر به کسی غیر از فرزین صالحی رای نخواهند داد. افتااااااد؟

  • ناشناس گفت:

   ‌عماری‌درسته‌فرماندار‌شده‌ولی‌سیاست‌بازی‌نگذاشته‌کار‌کنه

 7. فرامرز گفت:

  رقابت بین سه طیف خواهد بود یک سر طیف به اصولگرايان می رسه که کاندیدای مطرحش جلایر ، است یک سر طیف اصلاح طلبان هستند که کاندیدایش یا عسگری یا مطلبی یا ش…. هستش ویک طیف مستقل است که فکر کنم آخرش به ما فی برسه

 8. علی گفت:

  با بررسی مختصر در اینترنت متوجه می شویم که دکتر کمال الدین رحمانی نسبت به سایر کاندیداهای احتمالی از نظر علمی و تجربی شناخته شده تر است
  ۱٫ صاحب کرسی استادی ۲٫ تنها کاندیدای احتمالی دارای مدرک دکتری ۳٫ مدیرعامل شرکت های مختلف ۴٫ مورد وثوق کارفرآینان ملی ۵٫ مشاور پروژه های مختلف کشور ۶٫ سخنران علمی در کنفرانسهای معتبر در کشورهای آلمان، مالزی، کره جنوبی و … ۷٫ مدیر گروه و ایجاد کننده دوره دکتری در دانشگاه آزاد تبریز۸ . مولف چندین جلد کتاب در زمینه مهندسی صنایع و مدیریت ۹٫ مشاور سازمان شمال غرب کشور در سرمایه گذاری خارجی ۱۰٫ پژوهشگر برتر دانشگاه، شمال غرب کشور و کشور در سالهای مختلف ۱۱٫ فردی با تفکرات اصلاح طلبی و اعتدالی ۱۲ . بانی مدل های نوین در جذب سرمایه گذاری شهری با همکاری شهرداری های مختلف کشور

  • نخبگان سلماس گفت:

   سلام علی آقا
   مردم عادی براشون تحقیق توی اینترنت سخته. کاندیدا با تمام مشخصات بارزش باید برای مردم آشنا باشد.

  • امیر گفت:

   سلام خوشبختانه اکثر کسانی که اعلام نامزدی کرده اند دارای مدرک دکتری و استاد دانشگاه هستند بعنوان نمونه دکتر علی سلیمانی قزلجه ؛ رییس اداره امور مالیاتی ؛ استاد دانشگاه و…..

   • هادي گفت:

    عزيز بين دانشجوي دكتري و كسي كه دكتري اش را گرفته و در مقطع دكتري تدريس مي كنن اختلاف از زمين تا آسمان است.
    مدرس دانشگاه با استاد دانشگاه متفاوت است عزيز.

    • دکتر گفت:

     جناب هادی ایشان با آن همه مدرک فوق دکتر تابحال کدوم نهاد و مدیریت کرده ؟

     • حجت گفت:

      ایشون که فعالیت کاریشون از جهاد سازندگی به عنوان کارشناس طرح و برنامه شروع کردن، و بعد از آن تا مقطع دکتری بدون وقفه ادامه تحصیل دادن قبل از اتمام مقطع دکتری به فراخور رشته تحصیلی شان یکی از بزرگترین شرکتهای دولتی یعنی نختاب فیروزان را با بیش از ۵۰۰ نفر نیروی انسانی( یک نهاد بزگ در شهرستان سلماس حداکثر ۵۰ نفر نیروی انسانی داره یا در استان نهایت ۲۰۰ نفر) مدیریت کردن و بیلان کاری ایشون در این شرکت مشخص هست و تقدیر های بسیاری شده گواه بر موفقیت ایشون داره، بعد از آن، مدیریت گروههای کارشناسی،ارشد و دکتری دانشگاه را به صورت همزمان داشتند و دوره دکتری مدیریت را ایشان برای اولین در شمال غرب کشور به ارمغان آوردن، بعد از موفقیت در عرصه آموزشی و پژوهش که همراه با حداقل ۶ عنوان پژوهشگر نمونه و استاد نمونه، مشاور عالی در بزرگترین صنایع مادر در شمال غرب کشور و حتی کشور را عهده دار شدند(پتروشیمی تبریز، تراکتور سازی تبریز، ایدم و ..) برنامه ریزی استراتژیک اقتصادی سازمان اقتصاد و دارایی آذربایجان شرقی را ایشان تدوین نمودند و مشاوره اجرایی سازمان بودند و همزمان با آن با تجمیع سازمان صنایع و بازرگانی سابق ریاست سازمان صنعت معدن و تحارت به ایشان پیشنهاد گردید که بنا به دلیل عدم همخوانی فکری با دولت سابق از پذیرش آن سرباز زدن و مشغول بحث مهم تری در زمینه شناسایی مزیت های سرمایه گذاری در استان آ.ش شدند و همچنین مشابه کار را با اشلی بزرگتر و اجرای تر استان آ.غ انجام و عهده دار تدوین برنامه ریزی استراتژیک صنایع کوچک و متوسط استان هستند، قابل ذکر است ایشان مدیر عامل درپاد بزرگترین فولاد و نورد لوله در شمال غرب کشور و مدیر پروژه طرحهای بسیار بزرگ برای شهرداری تبریز و بناب بودن و مدیر برنامه ریزی و طرح و اجرای شرکتهای مختلف در شمال عرب کشور بودن که باعث اشتغال بسیاری از عزیزان در شمال غرب کشور شده است.
      البته قابل ذکر است اینها بخش کوچکی از خدمات ایشان در استان های ترک زبان بوده و خدمات کشوری که انجام دادن و نماینده رسمی صندوق توسعه ملی کشور برای توسعه سرمایه گذاری هستند و انسان خود ساخته و مورد اعتماد کارآفرینان و اشتغال آفرینانی هستند که شبانه روز در جبهه توسعه صنعتی و سرمایه گذاری در کشور به فعالیت مشغول هستند ایشان تمام این توانمندی را نه از کیسه دولت به دست آورده بلکه ارزش آفرینی برای دولت و کشور نیز نمودن، برای خدمت دنبال مقام نبودن و خدمت را در هر جایگاهی و جایی بودن انجام دادن و با تنگ شدن فضای فعالیت در دولت مهروورز باز از تلاش دست برنداشتند و در جبهه توسعه شرکتهای صنعتی با شرکتهای خصوصی فعالیتهای بسیاری کردند رزومه کاری و علمی ایشان گویا تر از سخنان بنده برای شما خواهد بود، یا علی

 9. بسمه تعالی
  سلام آقای لطیف خان عزیز و دوست دوست داشتنی بنده:

  جنابعالی بر اساس کدام مطالعه و اسناد و مشاهدات اینجانب را از طیف اصول گرایان حساب و معرفی نموده اید
  اساسا بنده اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران و نظام ولایت و یک اصلاح طلب واقعی هستم البته نه به معنی اطلاح طلبی که جنابعالی تعریف مینماید بلکه اصلاح طلبی که اعتقاد به اصلاح امور در بخش های سیاست ، اقتصاد و …… هستم چون اعتقاد دارم همیشه برای اداره یک کشور ، استان ، شهر و یا یک سازمان بهترین راه و بهینه ترین راه وجود دارد اگر از متخصصین امر استفاده شود نه با شعار و نقش بازی کردن و ظاهر عوض کردن که نتیجه اش حداقل در اقتصاد، همینی میشود که مشاهده می فرمایید .

  • سلام
   جناب دکتر اگه دقت کرده باشید به کاندیدای مستقل هم اشاره شده درضمن اسامی افراد اصلاح طلب شناسنامه دار ذکر شده در لیست اصلاح طلبان.

   با تشکر سلماس نیوز

   • علی گفت:

    یک چیز جدید هم یاد گرفتیم جدیداً بعضی ها شناسنامه دار شدن!!! شناسنامه دار ها همونایی هستند که اصلاح طلبان استان در سالروز ۲۴ خرداد اجازه سخنرانی بهش ندادند!! اونم به علت استفاده بیش از اندازه از نیروهای احمدی نژادی در شهر!! به خاطر عدم پایبندی به اعتقادات خود حتی برای اصلاح وضعیت حاکم برشهری که مسئولش بوده عنوان کرده کاره ای نیست و فقط از بالا دستور می گیرد!! چه انتظاری دارین چنین فردی فردا متعهد به انجام حرفا و شعارهایی که می دهد، باشید؟!؟!
    یا شناسنامه دار اونی که تا سمتی در استان نگیره در کارها سنگ اندازی می کرد؟!!!
    اصلاح طلبی نباید فقط یک اسم باشد، اصلاح طلبی باید یک اعتقاد، یک باور عمیق، یک توانمندی برای انجام و رویه در مراحل کاری و زندگی باشد.
    اصلاح طلبی سیاسی کاری نیست از طریق شامورتی بازی به نتیجه رسیدن نیست، اصلاح طلبی یک آغاز است، آغازی برای بهبود
    امیدواریم کار به کاردان آگاه سپرده شود.

   • علی گفت:

    با اطلاق مستقل و اصول گرا به آقایان دکتر رحمانی و مهندس دادگر باید گفته شود یا شما بیطرف نیستید یا اطلاع ضیفعی در شناخت افراد دارید! که این برای یک پایگاه خبری یک ضعف بزرگ محسوب می شود.

    • سلام
     همشهری عزیز جناب علی اقا اگه دقت بیشتری کرده باشید به اعتدال هم اشاره ای شده در اسامی نامزدها احتمالی .

     با تشکر سلماس نیوز

     • ebrahim گفت:

      من هم با علی‌ موافقم. طوری مطلب را نوشتین که افراد برداشت اشتباه می‌کنن. همین که چن نفر دارن به این اعتراض می‌کنن نشانه القا چیزی غیر از واقعیت دارد. امیدواریم حرفه‌ا‌ی تر باشیم. و آگاهی‌ دهیم نه اینکه دیگران را در خطا اندازیم. انشالله این سهوی بود و شما به نظرات افراد احترام میذارین و هر چه زود تر اصلاح می‌کنین و روشن تر و واضح تر این را مینیویسین تا اعتماد مردم به شما بیشتر شود.

  • همشهری گفت:

   شما لیاقت داشتن فکر وارزشهای اصولگرایی را ندارید.اصولگرایی لیاقت می خواهد…

 10. عباس گفت:

  سید گفته می شود علی محمدی نیز وارد انتخابات خواهد شد در این صورت جمع ائتلاف اصلاح طلبان با سه کاندیدا که هر سه از فعالین مطرح این جریان هستند مشکل خواهد بود

 11. reza گفت:

  سلماس یک نماینده اومده بود اونم مهندس علی اکبر آقایی بود

  • امیر گفت:

   با سلام و خسته نباشید واقعا حرف حق را گرفتید کسی به این زودی ها نمیتونه به درجات والای مرحوم مهندس آقایی برسد . شاید دکتر علی سلیمانی که از حامیان مرحوم مهندس آقایی بود بتونه تا حدودی را وی را ادامه دهند .

 12. سلام اقای مهندس
  بنده عرض کردم که از هیچ جناحی نیستم
  عرض بنده این بود که جنابعالی از جناح اصولگرا حساب کرده بودید
  با این حال شاید منظور جنابعالی کلی بوده است
  ممنون

 13. saeed گفت:

  ما جوانان تحصیلکرده و دانشجویان شهر در تدارک حمایت قاطع از نامزد جبهه اصلاحات هستیم.
  مگر واقعیت این نیست که پیشرفت سلماس از سال ۸۴ که پایان کار اصلاحات بود ،متوقف شد ؟؟ طی ۱۰ سال گذشته چه ترقی و توسعه ای در این شهر ایجاد شده ؟؟
  منتظر حضور آقای مطلبی فرماندار موفق دوران درخشان اصلاحات هستیم و امیدوارم مهندس عسکری هم در ارومیه پیروز بشن.

  • محمد گفت:

   من هم با آقا سعید کاملا موافقم -شهر سلماس نیاز به فردی کاردان و متخصص و علی الخصوص اصلاح طلب نیاز دارد تا همسو با دولت -این دوران پسرفتی اخیر خود را که ناشی از سرکار امدن افراد باندباز و حقه باز بود را پشت سر گذاشته و همگام با دیگر شهرها به سوی ترقی و توسعه قدم بگذارد.ان شاالله

 14. عماد گفت:

  تنها راه پیشرفت سلماس استفاده از امتیاز هم مرزی با ترکیه هست و هر سه شهر ماکو ، خوی و ارومیه دارن از این امتیاز سود اقتصادی میبرن اما سلماس ما تا امروز هیچ بهره ای از این مزیت نبرده. چرا ؟
  چون ایجاد ارتباط و مراوده با کشور های خارجی مساله ای کاملا تخصصی و حرفه ای هست که از دست هر مسئولی برنمیاد و تا امروز کار سلماس به کاردان سپرده نشده.
  با توجه به اینکه اغلب وزیران دولت اصلاح طلب هستن و ترکیب مجلس آینده هم احتمالا اصلاحاتی خواهد بود پس ما هم باید کاربلد ترین اصلاح طلب شهرمون رو به نمایندگی انتخاب کنیم تا بتونه به راحتی نیرو های متخصص و توجهات رو از پایتخت به سلماس جذب کنه.

 15. محمد مغفرتخواه گفت:

  در حال حاضر سلماس به یه شهر در خواب رفته تبدیل شده و اصلا اصولگرا یا اصلاح طلب نمیتونه درد این شهر رو درمان کنه و چون یه شهر مرزی هستش و مسئله بازارچه میتونه این شهر رو احیا کنه به یه مردی نیاز داره که از مسائل بین المللی سر در بیاره و اونم کسی نیست جز استاد شهروز برزگر کلشانی کارشناس ارشد حقوق بین الملل…

 16. آرمان گفت:

  باسلام
  اولین سایتی که موضوع کاندیداهای احتمالی وموضوع فراموش شدگی سلماس را با موضع بیطرفانه حقا وانصافا مطرح کرد آفتاب سلماس بود ولی چرا لیست تان باهم متفاوت است؟ به نظرم چیدمان شما با نهایت سیاسی کاری ودورویی است…

  • محمد گفت:

   مدیر سایت شما چرا اسم آقائی را اول از همه نوشته اید -چون دیدید اسمشان با الف شروع میشه گفتید به ترتیب حروف الفبا!!
   واسه آقائی هنوز خیلی زوده واسه کاندیدا شدن!! مرحوم آقایی و اعوان و انصارش در ۱۶ سال حاکمیتشان چنان سلماس را به ویرانه ای تبدیل کردند که به این زودی ها جبرانش کار حضرت حق است.
   اگه راست می گید بطور دیگری اسامی را چیدمان بکنید.

 17. حسین ولی پور اهرنجانی گفت:

  بنام خدا
  تمام نظرات شهروندان عزیز مورد مطالعه و مشاهده قرار گرفت لیکن جای بسی تاسف و تامل میباشد به اینکه چرا افکار مردم برروی تعصبات تقلیدی از دیگران بدون تجزیه وتحلیل از اینکه کجا هستیم ؟چه چیزهایی را مشاهده کردیم؟ و میکنیم ؟ ولی باور عقلایی بر واقعیاته تحقق یافته بر اقتصاد و …. وسایر مسایل و مشکلات دیگر بر آذربایجان در وحله اول ودر مرحله دوم بر خاک عزیزمان سلماس ؛ رویداده است.
  و غافل از اینکه تمام این افراد ……احتمالی ؛ اغلب دارای شخصیت اجتماعی به ظاهرخوبی هستند ولی نتیجه کارنامه عملکرد مثبت این عزیزان علی الرغم تامین مالی معاش زندگی دریافت حقوق از بیت المال میباشد ؛کجاست؟
  در کدام صندوقچه با چه نوع قفل قدیمی جامانده است که نیاز به کلید دارد تا به مردم نشان دهد؟
  بنده به عنوان یک شهروند وانسان از دانشجویان فارغ التحصیل ودرحال تحصیل و جسارتا از سایر شهروندان شهری و روستایی سلماس استدعا دارم بر آینده خود کمی تامل و تفکر لازم را داشته باشند با عمل ناشایست کپی بر داری از تقلید دیگران؛ تقلید و تعصب به کار نگیرند.
  ودر گزینش درست ؛ درست عمل کنند این روزها جناح چپ و راست ؛ اصلاح طلب و اصول گرا و …. جایی ندارد؛ داشتن وجدان آگاه انسانی به همراه تخصص در معنای واقعی و داشتن مدیریت ذاتی نه اکتسابی شرط عمل است.
  به امید پیروزی و روز های آتی خوب برای تمام ایران عزیز ؛آذربایجان عزیز و سلماس ماندگار.

  با تشکر و احترام حسین ولی پور اهرنجانی

  • از طرف دانشجويان مهندسي عمران دانشگاه اروميه واحد نازلو گفت:

   دیدگاه شما در انتظار بررسی است.
   شهریور ۱۰, ۱۳۹۴ در ۲:۱۶ ب.ظ

   بسم الله الرحمن الرحيم
   با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همشهریان عزیز سلماس
   فقط حاج محسن مافی لیاقت وشخصیت سکاندریه نمايندگی مردم ولایتمدار شهرستان سلماس رو دارد وبرای همشهریان عزیز قول ۱۰۰%می دهیم که حاج محسن مافی مرد اول انتخابات خواهد شد یاشاسین سلماس
   یاشاسین حاج محسن مافی
   سپاس ای فرزند سلماس حاج محسن مافی
   قربون اون لیاقت وشخصیتتون بریم حاج محسن مافی
   قربون اون خاکی بودنتون قربون اون تواضع بی نظیرتان
   اطاعت از مقام معظم رهبری و حمایت ازدولت تدبیر و امید
   یاشاسین حاج محسن مافی / یاشاسین حاج محسن مافی/یاشاسین حاج محسن مافی
   سپاس ای فرزند سلماس
   ما جوانان فهیم سلماسی تا اخرین لحظات این رقابت بزرگ پشتت هستیم سوگند خورده هستیم
   فقط حاج محسن مافی والاسلام
   ما پیروزیم
   حاج محسن مافي افتخار آذربايجان و افتخار شهرستان سلماس
   به اميد ان روزي كه از حق ما جوانان غيور وفهيم سلماس در صحن علني مجلس دفاع كنيد
   وبه زودي شاهد اين مسله غرور آميز خواهيم بود
   گوزل اللهن امانیندا

  • مجید حاجی زاده گفت:

   متاسفانه جای تاسف است برای ملت با فرهنگ و غیور سلماس که کور کورانه از نمایندگان طرفداری می کنند.
   جناب آقای حسین ولی پور اهرنجانی بهترین کاندیدای این دوره هستید،
   به امید پیروزی و آرزوی موفقیت . ???

 18. رحیمی گفت:

  صفحه رسمی هواداران مهندس سیف الله مطلبی در اینستاگرام شروع به فعالیت کرد. پذیرای نظرات و انتقادات تمامی همشریان عزیز با هر سلیقه و گرایش هستیم

  insta : Motallebi.fans

 19. وحدتقهرمانی گفت:

  بنام خدا.
  باسلام.
  مدیریت محترم سلماس نیوز
  بنظر میرسد کاندیداتوری مهندس حسین ولیپور اهرنجانی که در لیست کاندیداها ی احتمالی پایگاه خبری عصرسلماس مندرج میباشد،در لیست منتشره شما درج نشده.
  جهت اطلاع و درج در لیست منتشره.

 20. آرمان گفت:

  سلام
  بله برادرگرامی! بابنده نه.ولی اگر این صفحه راباز کردین که مردم بخونند ! باید هم به نظراتشون احترام بگذراید حالاگیرم نظرشان اشتباه هم باشد !این لحن سربالا به یک خواننده هم درست نیست!اگر یک فرد حرفه ای ومردمی و بی غرض این سایت را می چرخاند جوابش این بود:خواننده گرامی ؛ لطفا بی دلیل مارامتهم نکنید چیدمان ما از روی تصادف ویا…بوده وهیچ عمدی درکار نبوده است درصورتیکه ترتیب مزبور چنین برداشت نادرستی را به شما القا کرده است در اولین فرصت ترتیبات لازم داده خواهد شد .
  موفق ومویدباشید

 21. نجفی گفت:

  ( زخم مردم بوکان تازه شد )

  ممنون میشم منتشر نمایید تا به گوش مسئولین برسد.

  http://bukannews.ir/%D8%B2%D8%AE%D9%85-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%B4%D8%AF/

 22. امیر گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر محترم سایت و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مسلمان ایران و به ویژه مردم آ گاه و با فرهنگ سلماس به اطلاع می رسانم که آقای دکتر علی سلیمانی قزلجه ه کادیدای سه دوره قبل و مدیر توانای اداره امور مالیاتی با سوابق درخشانش در امر اقتصاد و مدیریت و نیز استاد دانشگاههای ارومیه و مورد حمایت دانشجویان و بازاریان کشاورزان بمب انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه سلماس خواهند بود چرا که حامیان مرحوم دکتر آ آقایی نیز از وی حمایت خواهند نمود انشا اله.

 23. سلماسی دور از سلماس گفت:

  سلام سلماس. ای شهر من چگونه اسیر این هیاهوها شدی و از یاد رفتی؟ من همیشه از دور به یاد تو هستم.

 24. آرمان گفت:

  راستی مگه تحکیم وحدتیها میتونن شرکت کنن؟که طرفدارای یکی ازاقایون ازالان برای اومدنش سروکله میشکونن؟ این جریان منحله است وعوامل ان به اتهام مشارکت دریک حزب غیرقانونی نمیتونن صلاحیت بگیرندپس زیاد خوشحال نباشند
  بدرود

 25. فرزاد از ارومیه گفت:

  باسلام واحترام خدمت مردم فهیم سلماس.تشکرفراوان ازمسئولین سایت. اینجانب جزو خانواده های شاهدارومیه میباشم وباتوجه به اینکه (جناب آقای عماری) ریاست ستادشاهددانشگاه آزادارومیه ر ابرعهده داشته اندشناخت کافی ازایشان راپیداکرده ام.بازبان روزه خدمتتان عرض میکنم ایشان مردی ولایت مدار.صدیق.انقلابی.باتجربه.دلسوز.فعال.کاری.متفکروبابرنامه درتمامی زمینه هاهستندکه کاش ازشهرارومیه واردعرصه انتخابات میشدندومیتوانستیم دراین راه حمایتشان کنیم.استان ما وشهر زیبای سلماس به نمایندگانی باسواد وباتجربه و پاک دست احتیاج داره که هم رزومه موفقی داشته باشندوهم جربزه وجرئت حرف زدن داشته باشند تابتوانندامکانات مختلف رو برااستان ما وشهرشمافراهم بیارن.ایشون هم فرماندار سلماس وهم خوی بوده اند که دانشجویان سلماس وخوی درحال تحصیل ارومیه به جدیت.فعال وکاری بودن ایشان درکارشان تاکیدکرده اندورضایت مندی وحمایت خودرا چندین باراعلام کرده اند.قضاوت باشماعزیزان.باتشکروسپاس فراوان ازدوستان

  • دروغ هرگز گفت:

   ما حاضریم آقای …… را به این دوست ارومیه ای کادو بدیم تا این برادر از فیوضات او فیض کافی ببرد. عزیز من ع….. با همدستانش این شهر را به خرابه تبدیل کردند آن وقت تو میایی به ما از خوبی او میگویی؟ واقعا که جای بسی تاسف دارد

   • فرزاد از ارومیه گفت:

    برادر عزیز شایدشما درست میگیدولی ازنظر بنده اینطورنیست.ببنید شما الان چه تضمینی میدید اشخاص دیگربتونن درست کارکنن واون انتظاری که شماداریدروبرآورده کنند.حداقل حاج آقاعماری چون قبلاتومسئولیت های مختلفی بودند توشهرستان های دیگر،راه وچاه خدمت به شهرشون روپیداکردن وتجربیات فراوانی دارند.یکم واقع بین باشیم.الان جای آزمون خطا وامتحان پس دادن نیست.ببینیدنمیگم که ازکاندیداهای دیگه افرادباسوادوباتجربه ای نیست من میگم ایشون اکثر شرایط نماینده بودن مردم سلماس رودارند.من خواهشم اینه که دوران مدیریتی ورزومه تمام افرادروبادقت نگاه کنید.ممنون وسپاس ازنظرشما

  • جواد گفت:

   این پاکدست منو به یاد کسی میندازه شما رو نه ؟

 26. بهنام گفت:

  با سلام
  معیار برخی عزیزان برای طرفداری از کاندیدای خاصی می تونه بهانه داشتن رزومه خاصی همچون حضور در جلسات سیاسی یا حتی تصمیم گیری سیاسی،و یا حتی داشتن مقام رسمی در امور سیاسی باشه اما هیچ کدام اینها همیشه به دلیل قابلیت و توانایی فردی شخص نمی تواند باشد،چون گاهاُ بندهای دیگرهم دخیل هستند و بلعکس اینکه نداشتن مسئولیت فوق نمی تواند دلیل بر عدم توانایی شخص در امور سیاسی باشد. آیا شما می توانید آقای جلیلی در مقام نماینده ایران در گفتگوی هسته ای و امثال ایشان را هر چند که مقامهای سیاسی دولتی و حکومتی متعددی داشته باشند با آقای دکتر ظریف مقایسه کنید.
  بنده آقای شهروز برزگرکلشانی را بدلیل داشتن همچین قابلیتهای مورد تایید قرار می دهم و این در آینده برای شما و همه ثابت خواهد شد،و باعت افتخار ملت و منطقه آذربایجان خواهد شد.

  • مهندس گفت:

   بابا ولمون کن شهروز. این قدر پیاز داغ رو زیاد نکن که دل همه رو می زنه. یه دفعه بیا رییس جمهور شو دیگه

  • علی گفت:

   ینی چون شما تایید می کنید مردم میتونن سرنوشتشونو بسپارن دست ایشون؟ بابا این اعتماد بنفسو از کجا میارین شماها؟ دکتر ظریف عمری نماینده ایران در سازمان ملل بودن. امروز هم مملکت از تجارب ایشون تو اون دوران داره استفاده میبره. الان متوجه نشدم منظورتونو. میخاسین بگین این دوست عزیزمون که شما تاییدش کردین یه چی تو مایه های دکتر ظریف هسن بقیه عزیزان جلیلی؟ شفاف سازی بفرماین خاهشا.

 27. ارس گفت:

  با عرض سلام خدمت همه دوستان.
  تا كي ميخوايد بخوابيد شهر هاي ديگه روز به روز در حال پيشرفت هستن هنوز شهر سلماس مثل ۱۵ سال پيشه شهرك هاي صنعتي روز به روز در حال تعطيلي .ولي باز اهالي سلماس دنيال انتخابات طايفه بازي و…
  عزيزان كسي رو دنبال كنيد كه واقعا دلسوز مردم باشد
  چهره هاي ملي و سوابق كشوري و مسئوليت هاي كشوري داشته باشد .تا حق شهر سلماس را زنده كند .با مجري صدا سيما و استاد دانشگاه وكارمند هاي معمولي استاني كاري نميشه كرد .كسي بايد پا در اين عرصه بذارد كه چهره ملي و دارايي مسئوليت هاي كشوري بوده .كسي كه با چند وزير كشور رابطه صميمي و ….. دارد انتخاب بشه تا حق چندين سال رو بگيره .با تشكر از زحمات همه دوستان

 28. ناصر گفت:

  سلام دوستان
  مگه ما کم ازاحمدی نژادخوردیم که الان بخواهیم فرماندار یشونو انتخاب کنیم که تازگیها درتهران جلسه داشتند تا راه را برای حضور بعدی وی -که به یقین روز مصیبت بزرگ برای ایران وایرانی خواهد بود-باز کنند ازطرف دیگر کاندیداهای دولتی هم که تنها چاپلوس برنامه های خودشان خواهند بود قرار نیست بدون صلاحدیدمردمی وجهت انحصار طلبی باحمایت وبزرگنمایی بعضیها انتخاب بشن چون همین آقایان دیروز طی مراسمی درحالیکه باغات سلماس از بی آبی تلف میشوند باحضور آقای فرماندار و…مراسم انتقال آب سد سلماس به قره باغ راافتتاح وجشن گرفتند!آنهم به خاطر اینکه درقبال این خیانت به سلماس وسلماسی از سوی مدیران استان که قره باغی هستند مورد تشویق وحمایت قرار بگیرند…! وبهتر است مردم سلماس این حقایق رابدانند که چه کسانی سلماس را به ثمن بخس میفروشند ودم از اصلاح طلبی می زنند وهر گز هم مورد تایید اصلاح طلبان واقعی نیستند…عزیزان ما نیاز به مردی داریم که به حق طوفانی ترین فریاد آذربایجان لقب گرفته بود وبه قول آقای آرمان تحکیم وحدتی است ولی زمانیکه ایشان در آن تشکیلات بودند از ماده ۱۰احزاب مجوز داشت وچرا باید صلاحیتشان مورد خدشه باشد از همین حالا لطفا درمقابل افرادلایق موضع نگیرید سلماس به یقین مرد قدرتمندی را انتخاب خواهد کرد که شنیدن نامش لرزه بر اندام کج اندیشان می اندازد مردی که افشاگر باندهای فساد وقدرت بود وامروز منادی صلح است و بای نجات مردم مسلمان منطقه وخاورمیانه عملا تلاش میکند پس زنده باد براو که سلماسی لایقی است ومنتخب واقعی مردم سلماس خواهد بود

 29. مهندس گفت:

  آقا اصلا من وقتی همه این نظرات بالا را خوندم به یک نتیجه رسیدم. اون هم اینه که اینا خودشون یا کاندیدا هستند و برای خودشون بازار گرمی می کنند و یا فک و فامیل کاندیداها هستند. من خودم به هیچکدوم از این کاندیداهای کام ندیده رای نخواهم داد .

 30. امیر گفت:

  مدیر محترم سایت در صورت امکان مشخصات دکتر علی سلیمانی قزلجه را نیز که به احتمال صد د صد کاندیدا مجلس دهم سلماس خواهند بود درج نمایید ایشان دانشجوی ترم آخر دکتری آمار و بیومتری علوم و تحقیقات تهران ؛ رییس اداره امور مالیاتی اشنویه ؛ استاد دانشگاه غیر انتفاعی آفاق ارومیه؛ عضو. اصلی کمیسون نظارت اصناف اشنویه ؛ کاندیدا سه دوره قبل و… هستند. ممنون از لطفتان

 31. mani گفت:

  خواهشن باکاندیداها مصاحبه کنید تا مردم ازنزدیک آنها رابشناسندالبته نه فقط بادولتیها ؛ بیطرفانه باهرکس که آمادگی دارد
  متشکر

 32. وحدت قهرمانی گفت:

  بنام خدا
  باسلام واحترام.
  مدیریت محترم پیایگاه خبری پیشنهاد میشود جهت بهبود خبررسانی و رضایتمندی بازدیدکننده گان سایت خود، اخبار بروز سانی شود.
  مثال: اینکه با استعفای آقای …جهت کاندیدا شدن موافقت نشده است ، بنظر شما خبری کهنه ای نیست؟ باتشکر

 33. کمال گفت:

  با سلام شهرستان سلماس در مقطعی واقع شده است که نیاز به فردی مسقل و ولایتمدار و مطیع فرمایشات مقام معظم رهبری باشد تا به مشکلات مردم ولایتمدار و جوانان برسد. پس در میان اشخاص مستقل کاندید واقعی را جستجو کنیم

 34. mani گفت:

  کاندیدای مستقل یعنی کاندیدای بی صاحب! چون توی مجلس که برن مستقل نمیمونندپس چه بهتر هویت شونو امروز نشون بدن .

 35. همشهری گفت:

  با سلام ،
  شهرستان سلماس در بین کاندیداهای احتمالی به فردی نیازمند است که مطیع رهبری باشد که در پست های اجرائی بالاتر خدمت کرده باشد . مثل آقای نظام الدین برزگری

 36. mani گفت:

  همشهری جان! دقیقا بگین این اقا درکدام پست اجرائی بالا خدمت کرده است؟مگه نمی شناسیمش ؟ میخواهی بچه گول بزنی؟ایشان برای مدیریت یک دامداری در کلشان صلاحیت دارندوبس.

 37. احسان گفت:

  آن قدر اسیر اسم ها رسم ها هستید که از خود مردم غافل هستید . از انعکاس مشکلات مردم و شهر آنقدر گریزان شده اید که این گریزانی سوال ها در پی خود دارد . نماینده فقید قبلی که ید طویلی در اجرای پروژه های ملی به نام خود داشت مایه فخر و مباهات عده ای نان به نرخ روز خور بود . غافل از آنکه شهر در دوران به اصطلاح خدمت ایشان خالی از رجال شاخص گردید و مجال رشد افراد خدمتگذار و متعهد فراهم نگردید .

 38. حسام سلماس گفت:

  فقط جعفر شکری.

 39. جواد گفت:

  البته دلسوز بودن , کار بلد بودن , تجربه کار داشتن , مدیر خوب بودن همه از خصوصیات یه کاندیدا میتونه باشه ولی به نظر بنده نماینده در نظام سیاسی و البته اقتصادی کشور کاره ای نیست که بتونه تحول بزرگی ایجاد کنه مشکل سلماس ما خود مردم شهرستان هستیم تا کمی وضعمون خوب شد از این شهر میریم یا میشینیم تو یه مشاور املاک کلاه این و اونو برمیداریم مشکل از نگاه سرمایه داران ما آب میخوره ولی ناگفته نماند هستند معدود سرمایه دارانی که بجای ثروت اندوزی محض به فکر خلاقیت و کار تولیدی هستند که در کنار اون افرادی هم ممر درآمدی داشته باشند

 40. رامین گفت:

  سلام مردم سلماس
  با کنارکشیدن اقای مطلبی
  شانس آقای دکتر رحمانی خیلی خیلی خیلی زیادتر شد انشاله خواهید دید. من بررسی کردم نتیجه خیلی مثبت تر شده است
  دانشچویان، دانش آموزان ، متخصصین، کارشناسان ، کارمندان،اهالی لکستان ، دانشگاهیان، و…….. تقاضای حضور آقای دکتر رحمانی در صحنه هستند.
  این به نفع ایران و شهرمان خواهد بود چون یک نفر لازم هست که بتواند در مجلس حرف تخصصی بزندو برنامه بدهد

  • چشم بصيرت گفت:

   حاج محسن مافي وارد ميدان شدن
   پيروز هم خواهند بود
   اين رو مردم سلماس با گفته هايشان كه در سطح سلماس راه افتاده ثابت مي كنن
   به اميد قهرمانيه حاج محسن مافي
   در اسفند ۱۳۹۴

 41. رحمان گفت:

  صفحه اینستاگرام مهندس فرزین صالحی فعال هست farzinsalehi.fans در این صفحه ماتونید با ایشون بیشتر آشنا بشید

  در ضمن بنده از صحبت هایی که از ایشان شنیدم ایشان را فردی اعتدال گرا بیشتر دیدم تا اصولگرا

  • یونس مژده آور گفت:

   آقایان محترم احزاب را بی خیال بشید اصولگرا اصلاح طلب کیلویی چنده اینا واسه خودشون دکون باز کردند ببینید توجه داشته باشید در مرحله اول کدومش بیطرف بوده وخصوصیات بعدیش را بسنجید وبعدا رای بدهید

   • عطا گفت:

    با سلام
    مگه نماینده بی طرفی هم داریم؟؟؟مگر تو مجلس فراکسیون بی طرفی هم وجود دارد؟؟؟ مگر میشود نماینده ای برود مجلس و بی طرف باشد؟
    پس چه بهتر که گرایش افراد نامزد مشخص شود تا با آگاهی کامل مردم انتخاب کنند
    سیاست تندرو بودن شکست خورده….
    بعدشم انگار شما از سیستم های موفق دنیا خبر ندارین که میگین احزاب را بیخیال شین…
    به امید پیشرفت سلماس

    • یونس مژده آور گفت:

     باسلام بنده در تهران هستم همه چیرو میدونم احزاب هم به فکر خودشونند مگر تاحالا نماینده اصلاح طلب اصولگرا نداشتیم چکار کردند واسه شهرمان

     • عطا گفت:

      با سلام
      اولا من از نماینده اصولگرا یا اصلاحطلب نه حمایت کردم نه دفاع کردم گفتم بهتر است گرایش نماینده مشخص شود تا مردم با آگاهی کامل انتخاب کنند
      دوما تهران بودن شما دلیلی میشود بر اشرافیت و آگاهی به موضوع احزاب؟؟!!
      سوما از سخنان شما کاملا مشخص هست که چیزی از احزاب و اداره کشور نمیدانید لطفا یکم مطالعه بفرمایید
      چهارما وظیفه نماینده فراتر از شهر هست قانون گذاری و نظارت مختص شهر نیست پس عوام فریبی نکنیم که نماینده برا شغل جوانان شهر کاری نکرد برا مسکن شهر کاری نکرد و …..اینا در سطح کلان کشوری تصمیم گیری میشود
      پنجما باید نماینده بره مجلس که افراد تندرویی نداشته باشه تا با سیاست های دولت هم سو باشه بنابراین مشخص شدن گرایش فکری و سیاسی یک نماینده لازمه انتخاب دقیق و درست میباشد.

     • یونس مژده آور گفت:

      مردم گوششون پره از این داستانها و شعارهای همیشگی دوست عزیز آقا عطا یه خورده باریک اندیش باش برادر این حرفا چیه مگه تو ایران زندگی نمیکنی ظاهرا پیامتان را از جای دیگر میفرستید

 42. یونس مژده آور گفت:

  متاسفانه تا کنون هیچ پیشرفتی در سلماس نداشتیم بجز عدم اشتغال جوانان و اعتیاد شدید جوانان به انواع مواد مخدر پس نتیجتا نماینده جدید نیز نمیتواند کاری انجام دهد چون آقایان نماینده شخصی اطرافیان وقوم و خویش خود هستند یه ذره از نماینده خوی یادبگیرند تقاضای استان شدن خوی را خواستند ماهنوز اندر خم یک کوچه ایم

 43. عزتی گفت:

  سلماسابیراصیل نیماینده لازیمدی کی سلماسین دردینه یه تیره .سلماسین سسی اولا.سلماسین تاریخین بیله.سلماسین آینده سینه فیکیرلشه.

 44. حسین گفت:

  یاشاسین فرزین صالحی که همیشه در سطح استان مایه افتخار سلماسی ها بوده و ازابتدای جوانی لیاقت خودش رو نشون داده

 45. ZAHRA گفت:

  سلام
  بنده دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت هستم که چهار درس تخصصی با آقای دکتر کمال الدین رحمانی یوشانلویی گذرانده ام و اهل خوی هم هستم با دوستانم( سلماسیان ) که ۵ نفریم از خصوصیات این استاد جند مورد را اشاره میکنم برای تصمیم گیری خواهران و برادران عزیزم در سلماس
  ۱- اولا پوشش لباس ایشان طوری است که هیچ هفته ای را نمیتوان ایشان را با یک نوع لباس دید خیلی شیک پوش مرتب و لباس قابل قبول جامعه نه لباسهای جلف
  ۲- ما دانشچویان ساعت خودمان را با ورود و خروج ایشان تنظیم میکردیم فوق العاده مقید به زمان و
  متعهد به کارش
  ۳- کلاسهای ایشان در عین حال بسیار مفید و تخصصی بوده و لی با زبان مثال طوری تدریس میکند که تا اخر عمرتان فراموش نشود دلیل اش این است که خودش بیش از بیست سال به عنوان مدیر عامل ، هییت مدیره و مشاور در صنعت بوده و کتاب زیاد نوشته فکر کنم بالای ۱۰ کتاب باشد. ولی حداقل ۵ جک خیلی شیک و خنده دار و مودب میگویه که شما نمی دانید کی وقت کلاس تمام شد تکیه کلامش هم محمدعلی و فاطی است
  ۴- نحوه برخورد با دانشجویان طوری است که انسان احساس میکند با پدر یا برادرش صحبت میکند
  ۵ بتده احساس میکنم هر چه کارهای نو در استان اذربایجان شرقی انجام میگیرد میتوان رد پای استاد رحمانی را درا ن برنامه ها دید پس این دانشمند عملیاتی را از دست ندهید با شعارهای عوام فریبانه سایر کاندیدا های احتمالی رفاه و اقتصاد و برنامه ریزی را از کشور نگیرید
  ما خیلی از این حربه عوام فریبی ضرر کردیم فوقالعاده زیاد
  از من خواهرتان بپذیرید و یکبار در انتخابات بر اساس عقل عمل کنیم نه احساسی و عوام فریبی
  والسلام
  خواهرتان زهرا ….

  • علیرضا گفت:

   مردم سلماس میخان نماینده مجلس انتخاب کنن نه استاد برای واحد درسی. آقای رحمانی انسان بسیار قابل احترام و مفید هستن ولی در بحث های گروه های تلگرام بنده اصلا میزان اطلاعات و تجربه سیاسی ایشون رو در حد جایگاه مجلس ارزیابی نکردم.

   • هادي گفت:

    سلام عليرضا جان
    بنده چون از نزديك دكتر رحماني را مي شناسم و ارتباط بسيار نزديكي با ايشان دارم عضويت ايشان در گروهاي تلگرامي را غيرممكن و داشتن وقت براي گذشت و گذار در گروهاي تلگرامي را بعيد مي دانم. ولي م توانم ادعا كنم ايشان از نظر دانش سياسي در سطح بسيار عالي قرار دارد ولي واقعا ايشان سياسي كار نيست و بسيار انسان رك، شفاف و متواضعي هستند و به جاي سياسي كاري در امور و تظاهر به تسط، متخصص و كاردان درامور توسعه اقتصادي هستند گواه اين حرفهاي بنده را از طريق رزومه كاري ايشان و برنامه اقتصادي موفق كه براي بافت فرسوده كه براي شهرداري تبريز، بناب و چند شهر مختلف داده اند مي توانيد مشاهده كنيد. همچنين برنامه هاي توسعه اقتصادي و سرمايه گذاري كه از طريق ارتباط با صندوق توسعه ملي ارائه داده اند ذر اقصي نقاط ايران قابل مشاهده است.
    ولي به مانند دكتر اصرار بر حمايت از ايشان ندارم، اصرار بر انتخاب فرد اصلح، مدير توانا، كاردان، اقتصاددان، متخصص در امور توسعه و سرمايه گزاري دارم.

 46. یاوری گفت:

  بنام خدا
  خواهر عزیزم از ته دل صحبت کردی و به دلم نشت
  واقا ما پدرمان از این عوام فریبی مانند اینکه خیابان درست میکنم ورزشگاه درست میکنم نمگذارم بچه هایتان به سربازی برود برای همتان در کارخانه ها کار اماده است و دو سه ا تا ناسزا و بی احترامی به گذشتگان و تمام و ………………….
  کشور به افراد متخصص عملیاتی نیاز دارد نه اینکه برید به خاطر انتخابات از ارومیه یا جای دیگر بدون اینکه به کلاس بروید فوق لیسانس از این ور ان ور بگیرید
  من قسم میخورم خودم و خانواده ام وهر کی را بشناسم به استاد شما اقای دکتر رحمانی که از نزدیک هم ندیده ام ولی تعریف اش را شنیده ام رای خواهم داد قسم خوردم هاهاها

 47. یاوری گفت:

  زهرا جان انشاله مال هردویمان توسط سایت ثبت خواهد شد

 48. مهدی گفت:

  شنیده شده دکتر رحمانی، مهندس جانباز عسگری و مهندس مطلبی در حال مذاکره برای معرفی یک نفر از بین خودشان(به عنوان اصلاح طلب) برای انتخابات است.

 49. امید گفت:

  یک نفر مخلص و بی ادعا در این میدان وارد شده و اکثر مردم شریف سلماس نیز نام او را شنیده اند و و او کسی نیست جز رزمنده جانباز مصلح حامی مستعضعفان و محرومان حاج علی افراسیابی همه خواهند دید که او کیست .
  او همان کسی است که اولین بار مرحوم آقایی با حمایتها و رهنمودها و تلاش او به مجلس راه یافت اگر منصف باشید و محقق بپرسید از بزرگان شهر به امید سربلندی مردم

 50. یاوری گفت:

  سلام در جواب برادر عزیزم اقای علیرضا که فرموده اند که نظرات آقای دکتر رحمانی در تلگرام در حد مجلس نبوده است باید عرض کنم بنده هم در آن گروهها هستم تا آنجا که بنده یادم میاد ایشان اصلا نظر سیاسی نداده اند که خوب یا بد باشد چون فرصتش ندارند
  دوما شاید این یک سیاست باشد که نخواهد دستش رو شود
  سومین بر فرض نظر جنابعالی صحیح باشد که نظر یک نفر است و قابل احترام
  آیا برای مجلس فقط سیاستمدار لازم است یا مدیر برنامه ریز اقتصاد دان نیز لازم است حتی زمین شناس ، فیزیک دان و ……..
  الان مشکل مملکت اقتصاد است نه سیاست
  جون ا الحمدولله سیاستمدار به قدر کافی داریم و خیلی هم بیشتر داریم در هر حال از جنابعالی سیاستمدار تشکر میکنم انشاله یک روزی رو درو با ایشان سیاسی صحبت میکنی و آن وقت نظر دقیقی خواهین داد

  • علیرضا گفت:

   خواهر گرامی ما هم در دانشگاه سر کلاس اساتید برجسته و شخصیت های ممتاز علمی نشسته ایم و براشون احترام قائلیم ولی مجلس جای اینگونه افراد نیست. بله نماینده باید فردی صد در صد سیاسی باشه اگر اکثریت مجلس اصلاح طلب هستن ماهم باید فرد اصلاحاتی بفرستیم و اگر اصولگرا هستن باید نماینده اصولگرا برگزیده بشه.
   در غیر اینصورت نماینده حتی اگر انسان پرتلاشی هم باشه نمیتونه جلوی جو جریان اکثرا مخالف خودش پشت تریبون بره و حقوق شهرش رو احقاق کنه.

 51. یاسمن گفت:

  چون بقیه کاندیداها یا نظامی سپاه هستند و یا وابسته ارگانهای اطلاعاتی ، آقای برزگر تنها شخصیتی هستند که به هیچ ارگان نظامی و اطلاعاتی وابسته نیستند.

 52. samadi گفت:

  یه نمایینده امده بود فقط به شهر سلماس اونم مهندس علی اکبر اقایی

 53. نازلو گفت:

  پيش بسوي عزت و پيشرفت و سربلنديه سلماس وسلماسلي
  با كشتيه نجات شهرستان سلماس
  با ناخدا حاج محسن مافي
  ما پيروزيم ۱۰۰%

 54. رحمان گفت:

  سلماس به کسی نیاز داره که چهره فرا جناحی باشه ، فرزین صالحی کاندیدای مجمع نمایندگان استان ، و همچنین مورد تایید اصلاح طلبان سز شناس این دوستانی که ادعای اصلاح طلبی می کنند هیچکدام ارتباطی با اصلاح طلبان سرشناس ندارند

 55. هادي گفت:

  به اميد انتخاب فردي اصلح، كاردان، اقتصاددان، توسعه محور، برنامه ريز و اشنا به مسائل سرمايه گذاري و تفكر اعتدالي
  بيايد به جاي انتخاب درست، انتخاب هوشمندانه اي داشته باشيم

 56. رضا گفت:

  بااحترام به همه کاندیداها ونظرات همشهریان .نیه آنادیلیمیزده هچ بیرایش یوخدی نیه سوال اولمور کی بیزیم نیماینده لر بویولدا نه ایش گؤره جكلر.بوايلدن كوردي ديلده اوخوناجاخ اما بيز .هارداايغ؟اؤزگه دیل بیزه کلاس اولوب .

 57. ساسان گفت:

  با توجه به رفع تحریم ها اگر بازاچه کوزه رش باز بشه و منطقه ویژه اقتصادی هم تاسیس بشه و مردم بتونن با اون طرف مرز تجارت داشته باشن به مرور شهر ما هم ترقی خواهد کرد.

  به سرانجام رسوندن این مطالبات و ضروریات شهر اگر به نماینده اقتصاد دان و آشنا با امور بازرگانی سپرده بشه به نتیجه خواهیم رسید اما اگر همچون گذشته و مانند انتخابات شورای شهر کار رو به افراد غیرمتخصص بسپاریم نه تنها پیشرفت حاصل نمیشود بلکه فاصله سلماس با شهر های اطراف بیشتر از این هم خواهد شد.

 58. ارس گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشيد
  نهايت تشكر مي كنم از سايت خوبتان و اينكه اقدام به معرفي نامزد هاي احتمالي انتخابات مجلس شوراي اسلامي نمودايد.با اجازه ميخواهيم اطلاعات جامع درمورد يكي از نامزد هاي كه لطف كرديد و مختصر از سوابق ايشان ذكر نمودايد را ارائه دهم.
  جناب آقاي امير سرتيپ دوم دكتر يعقوب رضازاده
  -داراي مدرك دكترا با گرايش جغرافيايي برنامه ريزي محيطي و دريافت درجه سرتيپ دومي با موافقت فرماندهي مقام معظم كل قوا
  -۲۲ سال خدمت و فرماندهي در مناطق مرزي وعملياتي شمالغرب كشور
  -۸ سال حضور مداوم در جبهه هاي حق بر عليه باطل
  -فرماندهي انتظامي استانهاي زنجان و اردبيل به مدت ۸ سال
  -معاون عملياتي مرزباني كل كشورو با حفظ سمت مدير كل بازارچه هاي مرزي كشور
  -نماينده فرماندهي ناجا در وزارت كشور و شركت در جلسات وزارت كشور و ستاد كل نيرو هاي مسلح
  -نماينده فرماندهي مرزباني در مجلس شوراي اسلامي
  -نماينده فرماندهي ناجا در جلسات شوراي امنيت ملّي
  -داراي استوار نامه از وزارت امور خارجه و حضوردر اجلاس هاي عالي مرزي دو كشور ايران و تركيه
  -نماينده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در اجلاس پليس هاي جهان در كشور آذربايجان
  -سرپرست هيئت مرزباني كشور در اجلاس هاي مرزي دو كشور ايران و عراق
  -عضوهيئت علمي دانشگاه علوم انتظامي و استاد دانشگاه هاي تهران و تبريز , از نويسندگان كتب هاي دفاع مقدس
  -از فرماندهان نمونه ناجا در سطح كشور بطور مداوم
  -از قهرما نان تيم ملّي كشور در رشته دو ميداني و دارنده مدال هاي قهرمان جهاني و كشوري در چندين دوره
  و مسئوليت هاي ديگر اين بزرگوار در زمان مناسب تر به طور مفصل اشاره خواهد شد .
  با تشكر

  • امیر گفت:

   دوستان توجه داشته باشند که جناب دکتر رضا زاده از دولتمردان این مرز و بوم می باشند و بنده نیز معتقدم که نماینده بایستی روابط قوی و مستحکم با مسئولین کشوری داشته باشند؛ که جناب دکتر رضا زاده حائز این شرایط نیز هستند.
   لازم بع ذکر است چندی پیش ایشان در مورد بازارچه مرزی سلماس به جهت تقاضای مسئولین این شهر مراتب موضوع را جهت بررسی در وزارت کشور انتقال داده اند. امید است که موفقیت لازم در این زمینه ایجاد گردد. چرا که فرمول بازارچه سلماس (ایشان) خواهد بود. با تشکر

   • اصغر گفت:

    ما فرهنگیان سلماس اعلام آمادگی خود را با جناب دکتر رضازاده اعلام میداریم. ایشان مردی از خبطه غیور کهنه شهر که درد آشنای این منطقه بوده و وجدان مسولیت کاریشان زبان زد همه هست :(ای برادران و خواهران کهنه شهر بیایید و همشهری خودرا حمایت کنید که ما سلماسی ها از غیرت شماها انتظار داریم)البته از زحمات برادران کردستان هم تشکر میکنیم.

  • ناشناس گفت:

   با سلام دوست عزیز وگرامی و احترام به نظرات حضرتعالی و سایرین.درمورد مدالهای جهانی کشور عزیز مان در حوزه کشورهای اسیایی. در رشته دو میدانی صاحب مدال هستند ولی ما در میادین جهانی بغیر از چندین مورد ان هم در دهه اخیر. صاحب مدال. در رشته دو میدانی نیستیم.با سپاس

 59. حجت گفت:

  ما جوانان سلماس برخلاف دوره های قبل بدور از هیاهوهای قبیله ای و طایفه ای و عده ای منفعت طلب سعی می کنیم باتحقیق و پرس جو ازافراد آگاه و مطالعه رزومه کاری و علمی افراد ، فردی را انتخاب نماییم که بتواند در مسایل کلان اقتصادی و مدیریتی اثرگذار و صاحب نظر باشد و بتواند باکمک گرفتن از نیروهای بومی در شهر کارآفرینی نماید. شهرمان سلماس نیاز به مدیری مدبر، آگاه به مسایل اقتصادی و اجتماعی و همچنین فردی متخصص در زمینه سرمایه گذاری و امور صنعتی و تولید است.
  ما همه برای افتخار آفرینی در عرصه های اقتصادی و اشتغال افرینی به جای انتخاب افراد بازنشسته از آنها انتظار داریم بازوی کمکی مناسبی برای نیروهای توانمند در عرصه اقتصادی و مدیریتی باشند.

 60. محمد گفت:

  یاشاسین ائلیمیزین افتخاری – سلماسین دیرلی مشهور شخصیتی فرزین صالحی. مهندیس پارلماندا نماینده میز سن سن ائلبیر آدیم کیمی یقینیم وار.

 61. امیر خسروپور گفت:

  با سلام خدمت تمامی دوستان
  بنده یه سوال از تمامی کسانی که در اینجا اظهار نظر کرده اند میپرسم و اون اینکه چرا در چند دوره اخیر که مرحوم مهندس آقایی حضور داشتند این آقایان اعلام حضور نمیکردند ؟؟؟؟؟؟؟؟
  جواب شخص بنده اینه که آقایون ترس و دلهره داشتند که نتوانند در این رقابت آماری بالاتر از ۱۰۰۰ بیارند (این عین واقعیت هستش) پس کسانی که احساس ترس میکنند نمیتوانند برای این شهر خدمت کنند چون در مقابله با دیگران برای گرفتن حق سلماس کم میارن البته این یک نمونه از محاسن کاندیداهای محترمی هست که میخوان باشن
  جا داره از کاندیداهای احتمالی که در دوره های قبل جسارت خودشون رو نشون دادن تشکر کنم مهندس جلایر و آقای برزگر از این جمله میباشند

  • علی گفت:

   اتفاقا یکی از دلایل پیچیده شدن نتایج انتخابات چند دوره اخیر سلماس حضور جناب جلایر بود.تجربه نشون داده مردم سلماس نسبت به نیروهای اجتماعی اقبال بیشتری نشون میدن تا افرادی که منتسب به ارگان ها خاصی باشند(فارغ از درست و غلط بودن این اقبال) البته درک این موضوع سخت نبود. ولی خب خودخواهی گاهی اوقات مانع از تصمیم گیری عاقلانه میشه

  • جا‌داره‌از‌آقای‌مهندس‌جلایربه‌خاطر‌جسارتی‌که‌داره‌وخودشو‌در‌دوره‌های‌گذشته‌نشون‌داده‌‌‌‌‌قدردانی‌بشه‌ومثل‌اونهایی‌که‌تو‌این‌سالها‌‌ازترس‌مرحوم‌‌آقایی‌قایم‌کرده‌بودند‌وخودشنو‌تو‌لیاقت‌کاندید‌شدن‌‌نمیدیدند،چه‌برسه‌به‌نمایندگی‌الان‌فکر‌میکنند‌که‌درغیاب‌نماینده‌قبلی‌فیلشون‌یاد‌هندوستان‌کرده‌میایند.‌‌‌یاشاسین‌جلایر

 62. اصغر گفت:

  ما جوانان کهنه شهر حمایت همه جانبه خود را از جناب دکتر رضازاده اعلام میداریم.(یاشاسین کهنه شهر یاشاسین دکتر رضازاده) تا وقتی که ما هستیم کهنه شهر به غیر ایشان به هیچ کس رای نخواهد داد چرا که تعصب کهنه شهری ها در این منطقه زبان زد بوده.دکتر افتخار ماست . با تشکر

  • مهدی گفت:

   با سلام و عرض ارادت به دوستان اینجانب از جامعه فرهنگیان این شهر بوده و تمامی کاندیدای احتمالی را بررسی کردم و تنها کسی که میتونه از پس این مسولیت برآید جناب دکتر یعقوب رضازاده خواهد بود.بنده امسال تابستان تو اردبیل بودم چنان مردم اون شهر از بزرگواری ایشان تمجید میکردند که باور کنید من متعجب شدم میگفتن بطور یقین اگه از اینجا اقدام میکردند بی شک پیروز میشدند پس حالا وظیفه ماست که افتخار شهرمون را همراهی کنیم.یا حق

 63. سيد علي گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشيد
  ما اصناف و كسبه بازار افتخار ميكنيم كه چنين شخصي در اين مقامات بزرك و افتخار اميز حضور داشته و همگي اعلام امادگي با جناب آقاي دكتر يعقوب رضازاده داريم .همانطور كه ايشان را افتخار آذربايجان معرفي كرده بودند .ما هم اعلام آمادگي و همبستگي را با ايشان مي نماييم .به اميد موفقيت ايشان.يا علي

 64. امیر گفت:

  با سلام
  احتراما به عرض میرساند
  با توجه به اصرار برخی از همشهریان فهیم شهر سلماس خانواده شهدا مسءولین محترم اقشار تحصیل کرده جناب اقای مهندس گلنهالی وارد عرصه انتخابات خواهد شد و خود را جهت خدمت به همشهریان غیور فهیم آماده کرده است تا با بهره گیری از پتانسیل های عظیم شهرستان راه پیشرفت شهرستان سلماس را هموار و سلماس را به جایگاه واقعی خود برساند. در این راه به همراهی شما مردم بزرگ سلماس نیاز مبرم دارد.وبه پشتیبانی شما این هدف محقق خواهد شد.

 65. احسان گفت:

  لازم به ذکر است که عرض کنم حاج آقای گلنهالی در سایر پست ها مثل فرمانداری شهرستان نیز خدمات شایانی داشته اند و از ایثارگران و جانبازان جنگ تحمیلی بوده و شخصی مستقل و اعتدال گرا می باشند

 66. سجاد گفت:

  نسل جوان فقط دكتر رضازاده همين .دكتر امتحانش و پس داده برا همه هم اثبات شده هستش.

 67. جوان گفت:

  باسلام
  نسل جوان ودانشجوی سلماس به دور از هرگونه شایبه ای دبیرکل اسبق انجمن اسلامی دانشجویی شمالغرب کشور را انتخاب خواهد کردوشهر خویش را به به دستان توانمندی خواهد سپرد که نه درحد یک مدعی بلکه به عنوان مرد عمل ؛ از عهده آن برآید مرد بزرگی که وقتی پای در میدان گذاشت وسکوت خود را شکست فرق بین او ودیگران آشکار خواهد شد

 68. علی گفت:

  با سلام و خسته نباشید به جمع حضار فقط ی گلیه داشتم من اشخاصی تو این جمع و دستندکارانش میشناسم هنوز اصلاحات و اصولگرا رو تحلیل و توصیف نمیتونن بکنند خواهشا از رو تعصب نوشته یا متنی که دور از شأن هستش ندارین ی ذره از روی وجدان و اطلاعات و تحقیق در مورد کاندیدها ها میبینیم که اونایی که قبلا تو شهرستان سلماس مسئولیت و صاحب سمت بودن گند زدن به هیکل این شهر عزیز شهر ما از بین همسایه های شهری هم عقب مانده هم مردمانش رو به سخره گرفتن نکنین این کارارو به امید خدا ی فرد با تحصیلات عالی و اهل عمل انتخاب شه و این شهر از باند بانبازی جمع شه

 69. جواد گفت:

  یقوب رضازاده این رزمنده بزرگوار میتواند اولین نماینده ای باشد که تمام راهها و بازارچه مرزی را برای جوانان بیکار سلماس باز گذارد توکل به خدا

 70. و این با مردی از خطه کهنه شهر درود بر دکتر رضازاده

 71. عليرضا گفت:

  ماطرفدار راه جناب آقاي محسن آقايي خواهيم بود زنه بادآقايي

 72. علی گفت:

  ما به کسی رای خواهیم داد که هم متعهدوهم متخصص و کار کشته که بتواند درمقابل نمایندگان ذرنده کلان شهرها حرفی برای گفتن داشته باشد نه اینکه مثل نماینده اسبق وقتش را در سالنهای ورزشی بگذراند

 73. مردم غیور و آگاه کهنه شهر با حضور خود در پای صندوق رای این مرد بزرگ را تنها نگذارید زنده باد سلماس درود بر دکتر رضازاده

 74. ناشناس گفت:

  یاشاسین فقط کهنه شهری تایید کننده ارای نماینده سلماس

 75. نسا گفت:

  با سلام یاشاسین حاج محسن ما فی فقط و فقط حاج محسن مافی سرباز امام زمان

 76. اسد گفت:

  بنده از سال ۱۳۸۴ آقاي دكتر رحماني را ميشاسم ايشان هم در مقطع كارشناسي ارشد استاد بنده بودند و هم در شركتي كه بنده مدير كارخانه ان شركت بودم مشاور بودند و دوره هاي تخصصي ويژه مديران ارشد برگزار ميكردند. توانمندي ايشان در تبريز به اثبات رسيده و تمام شركتهاي صنعتي و نيز تمام دانشگاهها ايشان را ميشناسند فكر كنم بخاطر علاقه اي كه به به وطن اصلي شان دارند باعث شده از سلماس كانديد بشوند. انتخاب ايشان افتخاري خواهد بود براي سلماس و استان آذربايجانغربي و كل شمالغرب.

 77. سیدهادی گفت:

  حتما دکترمافی وحسین زاده باهم برای هم برای مردم سلماس تلاش خواهندکرد

 78. فقط حاج محسن مافی میتواند برای سلماس تلاش کند

 79. با سلام
  از تمامی نمایندگانی سلماسی که ثبت نام کرده اند و مشاورانی که سایت ها ی سلماس دنبال می کنند
  خواهشمند ام موارد ذیل را رعایت کنند.
  دیگران را تخریب نکنند.
  به قول وعده خودشان عمل کنند.
  باند بازی در سطح شهر درست نکنند.
  به فکر این جوانان باشند .
  با مردم و خدای خود صادق باشند
  به فکر پر کردن جیب خود و طرفداران خود نباشند برای رضای خدا گام بردارید
  یا حق

 80. با سلام یاشاسین حاج کریم بایرامی سوره سرباز امام زمان وجزء مدافعان حرم زینب کبری در سوریه

 81. با سلام خدمت مردم سلماس بنظر من در دوره دهمین اقای ناصر شیخ زاده نمایده سلماس خواهد شد

 82. مهران گفت:

  به نظر من اقای رحمانی از همه نامزد ها مناسب تر است

 83. هاله گفت:

  دکتر رحمانی از هر نظر صلاحیت دارند ایشون در همه جا شناخته شده هستند.

 84. مجدالدین علی جانی علیجانوند گفت:

  بنام خدا
  با سلام به خوانندگان و احترام به تمام کاندیداها
  من جناب ناصر شیخ زاده را از سال ۱۳۷۰ زمان تحصیل در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران می شناسم. از خانواده ای زحمتکش، تلاشگر، مردمی و پاک‌نهاد برخاسته و در زندگی شفاف خود همواره به داشته ‌‌های اخلاقی و دانش بالای خود تکیه داشته است. اصالت، نجابت، جایگاه خانوادگی و احترام و اعتبار اجتماعی‌اش، بهترین راوی شخصیت اوست؛ ضمن اینکه این پشتوانه‌های معنوی، سرمایه‌های مانایی هستند برای اعتماد، اطمینان و امید به خدمات روشن وی. جناب دکتر ناصر شیخ زاده از عالی‌ترین تحصیلات دانشگاهی در رشته حقوق در بهترین دانشکده حقوق کشور برخوردار است. این تحصیلات فرصت گرانسنگی را در اختیار وی قرار داده تا به مدت دو دهه به عنوان مدیر، وکیل، مشاور و نماینده حقوقی، مسئولیت‌های مهمی را در وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی عهده‌دار شود و خدمات چشمگیری را از خود به یادگار بگذارد. آگاهی کامل از قوانین موضوعه، آشنایی لازم با مجموعه سازمان‌ها و دستگاه‌های اداری، شناخت ضروری نسبت به روند کار قوه مقننه و شیوه قانونگذاری، ارائه راه‌حل‌های علمی، عملی و کارآمد برای برون‌رفت از مشکلات موجود، و استفاده از نظر خبرگان و کارشناسان از جمله امتیازات و توانایی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دکتر ناصر شیخ‌زاده است. در صورت راه یافتن وی از حوزه انتخابیه سلماس به مجلس آینده و حضور در کمیسیون حقوقی و قضایی، قطعا شاهد تحولات خوبی در عرصه قانونگذاری کشور خواهیم بود. سپاس از توجه بزرگان

 85. علی گفت:

  یاشاسین مهرزاد

 86. سلماس گفت:

  یاشاسین برزگر من خودم گلعذانیم مهرزاد فقط یه خانواده ۴ نفره داره که بهش رای میدن

 87. حسن گفت:

  يااااااااااااشاسين غلامحسين عماري

 88. مهدی گفت:

  با عرض سلماس بنظر من کاندیدهای امروز هیچ کدوم ارزش حرف زدن دربارشونو ندارن فقط به فکر خودشون هستن

 89. علی گفت:

  با امدن حاج اقا مهرزادصدقیانی دیگه کسی حرفی برای گفتن پیدا نخواهد کرد

 90. میلاد گفت:

  سلام
  من امروز بیشتر پیامها رو خوندم حس کردم اینجا محل تبلیغات نماینده هاس.عزیزان کمی از تعصب دست بکشیم و اول ببینیم این نامزد ها چه برنامه ای دارند چی میخوان بگن بعد بیایم اینجا بحث منطقی کنیم نه اینکه دیگر نامزد ها رو خراب کنیم.تشکر

 91. ناشناس گفت:

  دوستان زیاد تلاش نکنید دکتر سالمی گلعذانی با بیشترین آراء پیروز میدان خواهند بود.حالا هی اسمتونو عوض کنید و پیغام بذارید.

 92. PARSA گفت:

  دكتر رضازاده با توجه به سوابق و تعهدش بهترين براي نگين آذربايجان خواهد بود بياييد به افراد با تجربه و متعهد بمانند يعقوب رضازاده راي بديم. من هستم شما هم بيايين۷ اسفند

 93. رامین گفت:

  هرکسی دارن به نفع خودشون صحبت میکنن دیگه

 94. نیک پور گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید و با تشکر از نظرات شما دوستان عزیز
  ما افتخار می کنیم که چنین شخصیتی در این مقام بزرگ و افتخار آمیز حضور داشته و همگی اعلام آمادگی با جناب دکتر یعقوب رضازاده را داریم.
  تا آنجایی که من ایشان را می شناسم به قول و وعده خودشان عمل کرده و با مردم و خدای خود صادق بوده و برای رضای خدا گام بر داشتند.
  ایشان در هر مسئولیت کشوری و استانی لیاقت و شایستگی خود را ثابت کرده اند. ایشان سوابق کاری درخشان و پشت کار و حامی مردم در طول خدمتشون هستند.

 95. مهدی مغفرتخواه گفت:

  درود بر شهروز برزگرررررررر نماینده شهرستان سلماس

 96. مهران نوری (آبگرم سلماس) گفت:

  سلماس همیشه نماینده ای نداشته که به اقتدار بتونه حق ملت محروم خود را در مجلس قانون گذاری بیان کنه /امیدوار بودیم تا با احراز صلاحیت آقای ناصر شیخ زاده که با پشتوانه علمی وسیع دل ملت قیور سلماس رو به دست بیاره/ (اما……شاید دوره ی بعدی)مهران از ارومیه ولی اصالتا سلماس

 97. بسیاز عالی! ممنون بابت زحماتی که می کشید

 98. مطلب مفیدی بود! ممنون

 99. ممنون از مطلب خوب شما!

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *