امروز ۱۳۹۷/۰۹/۲۳

آزمونی بزرگ برای سلماس

 

آزمونی بزرگ برای سلماس

 

.

یادداشت انتخاباتی…

سلماس نیوز/دوباره شهرمان در آستانه آزمونی بزرگ قرار گرفته است،شهری که دردهای بسیاری بر پیکر دارد و این از چهره اش معلوم است و این شهر زیبا رخساری مغموم و زرد دارد که ماحصل کم کاری ها و بی مدیریتی های گذشته می باشد.
اینک که در آستانه برگزاری انتخاباتی مهم و حیاتی قرار گرفتیم که دقت در این انتخابات و در نهایت انتخاب افراد کار بلد و اصلح می تواند مرهمی باشد بر زخم ها و دردهای این شهر و انتخابات نادرست نیز درد دیگری بر کوله بار دردهای این شهر اضافه می کند.
اینک بیش از ۱۳۰ نفر قدم به عرصه رقابت های انتخاباتی گذاشتنداز همه طیف ها و سلیقه ها و تخصص های متعدد و کثرت افراد اعلام آمادگی کننده شاید انتخاب را برای مردم سخت تر کند.
حال که روز به روز به انتخابات شوارای اسلامی نزدیک تر می شویم باید با دقت و وسواس بیشتری به مطالعه عملکرد و سوایق انتخاب شوندگان بپردازیم و به جد از آرای تعصبی و ترحمی امتناع کنیم.

.
انتخابات شورا را سهل نگیریم!این انتخابات در حوزه شهری بسیار مهم و وظایف شورا بسیار خطیر و گسترده است باید با دید باز و نگاهی حلاجانه دست به انتخاب بزنیم تا شرمنده شهرمان نباشیم.

آزموده را آزمودن خطاست!
این که دور چهارم شورا خوب بود یا بد به کنار،به حافظه خود رجوع کنید آیا وعده های انتخاباتی این عزیزان محقق شده است؟ آیا در مقابل عملکردشان و یا کم کاریشان جوابگو بودند و یا در مقابل پرسش ها فرار را بر قرار ترجیح دادند؟

.
در خصوص اعضای دور چهارم شورا باید وسواس بیشتری به خرج داد و با ذره بین اعمال ۴ساله شان را بررسی کرد اگر مقبول بود فبها و اگر نبود باید از رای مجدد به این عزیزان دوری کرد و گلچین اعضای دور چهارم شورا به به پتجمین دوره شورا فرستاد چرا که در میان این عزیزان نیز افراد کاردان و کاربلد وجود دارد.

.

پس وظیفه همه ماست از هم اکنون به تحقیق در مورد این ۱۳۴ نفر بپردازیم افراد اصلح را با رای قاطع راهی پارلمان شهری کنیم.

.
به امید انتخابی صحیح …
.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *