امروز ۱۳۹۸/۱۱/۱

نشست مسئولین هیئت فوتبال استان آذربایجان غربی با مسئولین هیئت فوتبال شهرستان های شمال این استان در سلماس

 نشست مسولین هیئت فوتبال استان , دبیران فوتبال شمال استان  , روسای کمیته های اجرایی مسابقات و سرپرستان تیم های فوتبال شمال استان در سلماس برگزار شد .

ه گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال سلماس , این نشست تخصصی که در سالن اجتماعات اداره محیط زیست سلماس برگزار شد.

🔸 نیرویار دبیر هیئت فوتبال استان اعلام کرد: تمام مسابقات فوتبال و فوتسال استان بر اساس تقویم ورزشی ارائه شده سال ۹۶ هیئت فوتبال استان شروع خواهد شد وی در بخشی از سخنان خود بر اهمیت برگزاری کلاس های آموزشی داوری و مربیگری اشاره کرد وگفت شمال استان نیاز مبرمی به برگزاری همچون کلاس هایی دارد , خلاء کمبود داوری بخوبی در آن احساس میشود .

🔹 اسکندر بنفشه ریس هیئت فوتبال سلماس به نمایندگی از هیئت های فوتبال شمال استان در این نشست اعلام کرد فوتبال شمال استان نیز بیشتری به توجه دارد .

🔸 وی اعلام کرد فدراسیون فوتبال و هیئت فوتبال استان با توجه به کمبود امکانات و نبود اسپانسر و عدم تیم داری در منطقه شمالی استان یادآور شد متاسفانه نهاد های دولتی و بخش خصوصی حمایتی از تیم های ورزشی ندارند و ما در اعزام تیم ها با مشکلات فراوانی رو به رو هستیم .

🔹 بهجت ریس کمیته اجرایی مسابقات فوتبال استان اعلام کرد تحویل مدارک تیم های شرکت کننده در استان برای اولین بار در چهار منطقه استان دریافت خواهد شد وی خاطر نشان کرد بر این اساس سرپرستان تیم های شرکت کننده فقط باید تا تاریخ اعلام شده فرصت دارند نسبت به تحویل مدارک خود اقدام کنند .
🔸 بر اساس تقویم پیشنهادی استان مقرر گردید مسابقات فوتبال و فوتسال رده های سنی پایه در ۴ منطقه برگزار و در مرحله بعدی بصورت لیگ برتر برگزار شود .

 

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *