امروز ۱۳۹۷/۱۰/۳۰

مرزهای ایران اسلامی اکنون نیاز به رشادت جوانان این مرز و بوم دارد

فرمانده هنگ مرزی شهرستان سلماس:مرزهای ایران اسلامی اکنون نیاز به رشادت جوانان این مرز و بوم دارد

جعفری،فرمانده هنگ مرزی شهرستان سلماس در گفتگو با خبرنگار سلماس نیوز گفت:خدمت در مرزهای جمهوری اسلامی ایران عبادتی بس عظیم است . به یاری خداوند متعال و ایثارگری و فداکاری شهیدان مظلوم مرزبانی و به همت و تلاش شبانه روزی مرزبانان غیور ایران اسلامی در سخت ترین شرایط جوی و جغرافیایی منطقه و همکاری دستگاه های امنیتی در حال حاضر امنیت بسیار خوبی در مرزهای استان حاکم است که امید است این امنیت پایدار توسعه و رونق اقتصادی در پی داشته باشد.
وی با اشاره به نامگذاری سالجاری تحت عنوان ((سال اقتصاد مقاومی،اشتغال و تولید))خاطر نشان کرد که امروز نیروهای مسلح کشور تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی باید در جهت عینیت بخشیدن و تحقق این شعار بیش از پیش تلاش نمایند.
من بعنوان فرمانده هنگ مرزی شهرستان سلماس قدردان شما مرزبانان شجاع و دلیر هستم و هیج وقت خود را جدا از شما نمیدانم.
امروز مرزبانان غیور ما در اولین خاکریزها مستقرند و در مقابل تهدیدات سینه سپر میکنند و در حفاظت از ایران اسلامی مسئولیت خطیری بر دوش دارند که به خوبی و با حساسیت آن را انجام میدهند و این دلیرمردان مرزبانی باید بر این نوع خدمت ببالند و افتخار کنند.
وی در خاتمه اظهار داشت:زحمت اولیه امنیت کشور در سر حدات و مرزهای پر افتخار ایران عزیز با شما مرزبانان عزیز است پس بکوشید که با فراگیری علوم و تمرین و ممارست در امر آموزش،سرباز شجاع و مقتدری برای ولایت باشید.
حفاظت و حراست از کیان اسلامی ایران توفیق همراه با عبادت است،چون اعتقاد و باور قلبی ما این است که سرزمنی ما سرزمین صاحب الزمان(عج)است و توسط نایب بر حق ایشان رهبری و هدایت می شود و امیدوارم این پرچم پیروزمند هرچه زودتد توسط مقام معظم رهبری به دست صاحب اصلی اش حضرت ولی عصر برسد و خوشحالیم که مرزبانان عزیز ما با این تفکر از مرزها حفاظت می کنند.
علل اصلی این امنیت در ایران و بخصوص در مرزهای این سرزمین پهناور که همچون نگینی در در دریایی از ناامنی و دشمنی می درخشد ،اعتقاد دینی و تفکر اسلامی مرزبانان می باشد و میتوان گفت که مرزبانان از بهترین و مومت ترین بندگان خدا هستند که با گذشتن از تمام رفاهیات و حتی جان خود لحظه ای چشم از حراست بلاد اسلامی بر نمیدارند.
اعتقاد دینی و تفکر اسلامی مرزبانان مارا در اجرای ماموریت حراست از مرز مقتدر ،موفق و توانمد ساخته و هرچه می توانیم باید بر این توانمندی ها بیافزاییم

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *