امروز ۱۳۹۸/۱۱/۱

مسابقات فوتسال جام رمضان سلماس با قهرمانی تیم فوتسال پاس سلماس به پایان رسید

مسابقات فوتسال جام رمضان سلماس با قهرمانی تیم فوتسال پاس سلماس به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سلماس نیوز,   یحیی بنفشه رئیس هیئت فوتبال اظهار داشت : مسابقات فوتسال جام رمضان با قهرمانی تیم فوتسال پاس  به کار خود پایان داد.

رئیس هیئت فوتبال سلماس بیان داشت: این مسابقات با حضور ۲۰ تیم به مدت یکماه با ۵۶ بازی در سالن ۲ هزار نفری سلماس با نظم خاصی برگزار گردید .
رئیس هیئت فوتبال سلماس با بیان اینکه تیم های شهید پاس و نهال نوین با شکست حریفان خود به فینال مسابقات فوتسال جام رمضان راه پیدا کردند، ادامه داد: در دیدار فینال دو تیم پاس و نهال نوین در مقابل بیش از هزار نفر از علاقمندان و برخی از مسئولین و پیشکسوتان این ورزش در برابر هم قرار گرفتند که در یک بازی سخت و دشوار تیم پاس با استفاده از تجربیات بازیکنان خود تواسنت تیم جوان نهال نوین را شکست دهد این برد در حالی اتفاق افتاد که تیم جوان نهال نوین توانسته بود در دوره دور دوم این مسابقات تیم پاس را شکست دهد .
بنفشه ادامه داد: همچنین تیم علم و ادب موفق شد مقام سوم این دوره از مسابقات را به دست آورد.
وی اذعان داشت : با پایان مسابقات جام رمضان و مشخص شدن قهرمان این مسابقات، آماده اجرای مسابقات بعدی در بخش فوتبال و فوتسال می‌شویم.
وی تصریح کرد: مردم فوتبال دوست این شهرستان استقبال خوبی را از مسابقات فوتسال جام رمضان داشتند .
رئیس هیات فوتبال سلماس ضمن تقدیر از کمیته فوتسال و کمیته اجرایی مسابقات به بالا بودن سطح این دوره از مسابقات اشاره کرد .

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *