امروز ۱۳۹۸/۰۷/۲۴

وزير تعاون آمد و رفت ، سلماس از اين آمد و شد ها زياد ديده است اما ثمره اين سفر ها را ميتوان گفت هرگز در خود لمس نكرده است

به گزارش سلماس نیوز/وزير محترم كه احتمالا خود را براي گرفتن راي اعتماد از مجلس آماده مي كند ( البته طبق شنيده ها در ليست كابينه جديد حضور ندارد ) راهي سلماس شد و اما آنچه مشهود بود بي برنامگي و بي هدفي اين سفر بود.

قدوم پر خير و بركت وزير اغلب براي كلنگ زني و افتتاح و بررسي ميداني مشكلات موجود در حوزه مديريتي وزير مي باشد اما برنامه ريز محترم برنامه تشريف فرمايي وزير دو مكان براي بازديد وزير در نظر گرفته بود!

* اولي كارخانه پر زرق و برق درب و دومي پلي كلينيك تازه افتتاح شده ! *

حكايت كارخانه ها كه براي سلماس آشناست ، تا وزير و مسئول بلند پايه اي راهش به سلماس مي افتد فوراً او را به كارخانه هاي فعال و پر رونق مي بريم و وزير و مسئول به به و چه چه كنان به نظاره كارخانه مي پردازند اما سوال اينجاست فقط اين دو كارخانه در سلماس وجود دارند و كارخانه هاي راكد و ورشكسته موجود در شهرك صنعتي كارخانه نيستند؟ يا واقعا مطالبه اي از وزير نداريم كه كارخانه بزرگ و فعال را نشان وزير مي دهيم ، قطعا شخص بازديد كننده از اين كارخانه ها حديث مفصل از اين مجمل مي خواند و در خيال خود سلماس را شهري پر رونق و بدون مشكل مي پندارد در حالي كه چنين نيست و ركود شديد دامنگير اين شهر است!

اگر ميخواهيم مطالبه اي از وزير يا هر مسئول بلند پايه داشته باشيم بايد قسمت خالي ليوان را مقابل چشمانش قرار دهيم و خواسته خود را مطرح سازيم …

 واقعا مسئول اين همه نابسامي كيست و چه كسي بايد پاسخگو باشد؟

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *