امروز ۱۳۹۸/۱۱/۲۸

گفتگوي اختصاصي سلماس نيوز با فرمانده هنگ مرزي شهرستان سلماس بمناسبت هفته ناجا

فرمانده مرزباني شهرستان سلماس امنيت بسيار مطلوبي در مرزهادحاكم است

جعفري فرمانده مرزباني شهرستان سلماس با مطلوب ارزيابي كردن امنيت مرزها و همچنين مرز سلماس با كشور همسايه گفت: خدمت در مرزهای جمهوری اسلامی ایران عبادتی بس عظیم است و خرسنديم كه از مرزهاي ايران اسلامي در كسوت مرزباني در مقابل هر تهديد حفاظت مي كنيم.

جعفري افزود:به یاری خداوند متعال و ایثارگری و فداکاری شهیدان مظلوم مرزبانی و به همت و تلاش شبانه روزی مرزبانان غیور ایران اسلامی در سخت ترین شرایط جوی و جغرافیای منطقه و همکاری دستگاههای امنیتی در حال حاضر امنیت بسیار خوبی در مرزهای استان حاکم است.

جعفري با بيان اينكه امنيت زمينه ساز و لازمه توسعه اقتصادي است گفت:اميد است در بستر این امنیت پایدار توسعه شاهد رونق شكوفايي بيش از پيش اقتصاد باشيم.

وی با اشاره به نامگذاری سالجاري تحت عنوان “اقتصاد مقاومتی،اشتغال و تولید “خاطر نشان کرد که امروز نیروهای مسلح کشور تحت فرماندهی معظم و معزز کل قوا (مدظله العالی)باید در جهت عینیت بخشیدن و تحقق این شعار بیش از پیش تلاش نماید و از هیچ تلاشی دریغ ننمایند.

وي در ادامه افزود:اينجانب بعنوان فرمانده هنگ مرزی سلماس قدر دان مرزبانان شجاع و دلیر هستم و هیچ وقت خود را جدا از آنان نمیدانم چرا كه امروز مرزبانان غیور ما در اولین خاکریز و در واقع نوک پیکان دفاع از کشور عزیزمان وظیفه ی بسیار سنگینی را بر دوش دارند که بخوبی و با حساسیت ویژه از مرزها مراقبت و حراست  مي نمايند،اين دلير مردان بر این نوع خدمت ببالند و افتخار کنند و بدانند که این نوع خدمتگذاری نصیب هر کسی نمی شود.

وی در خاتمه اظهار داشت: زحمت اولیه امنیت کشور در سر حدات و مرزهای پر افتخار ایران عزیز با شماست پس بکوشید که با فراگیری علوم و تمرین و ممارست در امر آموزش سرباز شجاع و مقتدری برای ولایت باشید.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *