امروز ۱۳۹۸/۱۱/۲۸

سازمان برنامه و بودجه، اعتبارات بخش کشاورزی را به موقع تخصیص دهد

 

شهریاری گفت: استاندار آذربایجان غربی از مدیران استان خواست برنامه محوری را سرلوحه کارهای خود قرار دهند..

 

 

به گزارش سلماس نیوز به نقل از ایلنا ، محمد مهدی شهریاری در ششمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که صبح امروز با حضور اعضای شورا در محل استانداری برگزار شد، برنامه‌ریزی را محور توسعه دانست و گفت: از تمامی مدیران و فرمانداران در استان می خواهم توجه به برنامه و برنامه محوری را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و برای توسعه پایدار و رفع مسائل و مشکلات اساسی استان و مردم، اهتمام ویژه داشته باشند.

استاندار آذربایجان غربی در بخش دیگری از سخنان خود از مدیران و اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه استان خواست نسبت به رفع مسائل و مشکلات اصلی استان و بویژه ارتقای شاخص‌های توسعه در استان توجه ویژه ای داشته باشند.

شهریاری، توجه ویژه به ارتقای بخش کشاورزی، توسعه زیرساخت های راه بویژه راه روستایی، توجه ویژه به تامین آب شرب و حفاظت از منابع آبی استان و تلاش در جهت توسعه صنعت گردشگری بعنوان یک صنعت اشتغالزا در استان را از دیگر موارد مهم و حائز اهمیت در استان عنوان کرد و از مدیران و فرمانداران خواست توجه به این موارد را جزو اولویت های کاری خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه بخش اعظم اشتغال استان مربوط به بخش کشاورزی است، انتظار می رود سازمان برنامه و بودجه، اعتبارات این بخش را به موقع تخصیص دهد تا بتوانیم با تقویت و ارتقای کشاورزی استان ضمن حفظ اشتغال موجود، از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری کنیم.

شهریاری در رابطه با راه‌های روستایی استان نیز گفت: استان در شاخص‌توسعه راه روستایی که از زیرساخت‌های توسعه است، عقب ماندگی زیادی دارد که در این خصوص در آینده نزدیک دیداری با وزیر محترم راه و شهرسازی درجهت مساعدت هرچه بیشتر برای جبران عقب ماندگی‌های استان در بخش راه و بویژه راه روستایی خواهیم داشت.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *