امروز ۱۳۹۸/۱۱/۲۸

💢نشست خبري سرپرست فرمانداري سلماس با اصحاب رسانه برگزار شد💢

 

 

سرپرست فرماندای سلماس دهه مبارک فجر را یادآور اراده و جایگاه امام خمینی (ره) و شهداء عنوان کرد وگفت: دهه فجر، ایام تجدید میثاق ملت با انقلاب اسلامی است.
جبارزاده سرپرست فرمانداری سلماس در نشست خبری با خبرنگاران ضمن اشاره به ایام الله مبارک فجر و یاد و خاطره امام خمینی(ره) در خصوص برنامه های دهه مبارک فجر بیان کرد: در راستاي گرامیداشت دهه فجر ۱۳۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید .
وی در ادامه به آغاز ۱۲ پروژه در ایام دهه فجر با اعتبار ۳۸۰ میلیارد ریال اشاره و بیان داشت: آبرسانی به بخش های کوهسار و مرکزی ، خانه بهداشت روستایی ، ایستگاه سنجی گرد و غبار، بهسازی و زیرسازی ، پروژها شهرداری سلماس و تازه شهر ، پروژه های آموزش و پرورش ، پروژه های دهیاریها و دو پروژه بخش خصوصی عمده طرح های دهه فجر هستند که مورد بهره برداری و کلنگ زنی قرار خواهند گرفت.
جبارزاده افزود : کلنگ زنی و شروع گازرسانی به ۲۳ روستا در بخش کوهسار و مرکزی در این ایام به مرحله اجرا گذاشته شده است که ۳۲۰ میلیارد ریال برای این طرح عظیم اعتبار در نظر گرفته شده که در نوع خود کم نظیر و حتی بی نظیر می باشد که می توان آن را انقلاب گاز رسانی به روستاهای شهرستان سلماس عنوان کرد.

 

 

📌جبارزاده در نشست خبري با اصحاب رسانه گفت:به هيچ عنوان اجازه اختلاف بين ادارات را نميدهيم و خود نيز عامل اختلاف نميشويم.

♻️اي كاش خروجي جشنواره سيب بهتر مي شد اما كارشكني ها اجازه نداد.

♻️تمامي انتصاب هاي روساي ادارات با هماهنگي فرماندار انجام مي شود.

♻️سلماس بن بست نيست،سلماس يك شاهراه است.

♻️مسئول بايد پاسخگو باشد در مقابل مردم،هرجا كه جوابي نداشتيم يعني كم كاري كرديم.

✅سرپرست فرمانداري سلماس در ادامه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد،سوالات خبرنگار سلماس نيوز و جواب جبارزاده به سوالات به شرح ذيل است:

-🔰با توجه به اينكه مسائلي در خصوص تغييرات مديريتي توسط برخي مسئولان و نزديكانشان مطرح ميشود و گفته مي شود به زودي فرماندار نيز تغيير خواهد يافت…

-🔰اخيرا نماينده محترم بصورت مكرر در نطق ها و تذكرات خود به موضوع زمين خواري در سلماس اشاره مي نمايند،آيا در سلماس زمين خواري انجام شده است؟!سلماس نيوز نيز آمادگي انتشار اسامي زمين خواران را دارد

-🔰با توجه به اينكه جنابعالي به موضوع مرز و پيگيري ها براي گشايش مرز اشاره داشتيد و جناب نماينده قبلا ادعا داشتند نامه اي به وزارت كشور در خصوص عدم وجود امنيت در مرز سلماس ارسال شده است،آيا اين نامه از جانب فرمانداري در ادوار گذشته ارسال شده است؟ آيا فرمانداري ميتواند مستقيماً با وزارت كشور مكاتبه داشته باشد؟؟

 

✅پاسخ سرپرست فرمانداري به سوالات خبرنگار سلماس نيوز👇👇👇

از روزي كه بعنوان سرپرست فرمانداري سلماس منصوب شدم ذره اي كم كاري نداشتم،حب مقام ندارم و سابقه ام به ميزان سن “برخي”هاست

از روزي كه به سلماس آمدم در خصوص عزل و نصب روساي ادارات وارد چالش شديم،عقيده داشتم بايد شايسته سالاري باشد و در عزل و نصب ها عملكرد مبنا قرار داده شود و منزلت روسا حفظ شود نه اينكه بدليل اخلاق و رفتار و خصوصيت هاي رئيس اداره او را عزل كنيم و گفتم بايد در خصوص مديران بررسي بعمل آيد،در اين ٥ماه فقط مدير جهاد كشاورزي تغيير يافت كه آن هم با نظر و هماهنگي فرمانداري بود.

در سلماس به آينده سياسي فكر نميكنم،نه به فكر انتخابات هستم و نه به فكر اميال شخصي هرموقع سيستم وزارت كشور اقتضا كند كه در سلماس نباشم خواهم رفت و اين حرف ها كه فلاني را تعويض خواهيم كرد خيانت به شهر است،به خاطر پست و مقام به هيچ بني بشري باج نداده ام و نخواهم داد،آمدن و رفتن مسئول بايد متكي به قانون باشد

در سلماس هم اگر نمانم برميگردم و در امور خير و شر مردم سلماس مشاركت خواهم داشت.

ادعايي در مورد عملكرد افسانه اي در سلماس در دوره مديريت ام ندارم و دروغي به مردم سلماس نداده ام،اگر به مرگ اعتقاد داريم نبايد به اين ميزها هيچ اعتقادي داشته باشيم،با يك برگ آمده اين و با آن نيز خواهيم رفت اگر اقتضا بر اين باشد كه فردا بروم،خواهم رفت و كسان ديگري بر مسند فرمانداري تكيه ميزنند ولي واقعا سلماس حيف است اميدواريم پس از اين از كسي كه مي آيد اگر حمايت هم نميكنند مانع تراشي نكنند.

مجددا ميگويم آمدن و رفتن مسئولين طبيعي است اما اينكه هرروز بگوييم فلاني خواهد رفت به نفع شهر نيست.

♻️در مورد نامه مورد ادعا بايد عرض كنم كه تاكنون نامه اي تحت اين مضمون نگارش نشده است،تاكنون گزارشي نديدم كه از فرمانداري صادر شده باشد و سلماس را نا امن جلوه دهد

♻️در خصوص زمين خواري بعنوان رييس شورا تامين عرض مي كنم تاكنون موضوعي گزارش نشده است و براي اطمينان نيز اكنون در حال پيگيري هستيم،معني زمين خواري اين است كه فردي اراضي ملي را تصاحب و مورد خريد و فروش قرار دهد تاكنون چنين موردي به شوراي تامين نرسيده است.

♻️در زمينه ادارات نيز بايد عرض كنم كه برخي كارهاي غيرقانوني را از روسا مي خواهند و تهديد مي كنند در صورت عدم انجام اين كار عزل خواهيد شد و بنده نيز مسئولين را مكلف به قانون مداري و جلوگيري از انجام امور غير قانوني مي نمايم،كسي كه مست و مدهوش مقام باشد به هركاري دست مي زند برخي ها از خوف آينده دست به تهمت و توهين مي زنند.

❇️اينكه ميگويند سلماس براي فلاني بزرگ است بايد بگويم احمدي نژاد فرماندار ماكو بود و رئيس جمهور شد،سلماس بزرگ است سلماس جاييست كه لايق مرحوم آقايي مغانجوقي،مهرزاد صدقياني و امثال آنها است.

برخي در سلماس ميخواهند كارامدي هارا به نام خودشان تمام كنند و ناكارامدي ها را به نام ديگري

✅جبارزاده سخنانش را با يك رباعي پر مفهوم از شيخ بهايي به پايان رساند:

آن کس که بدم گفت، بدی سیرت اوست
وان کس که مرا گفت نکو خود نیکوست
حال متکلم از کلامش پیداست
از کوزه همان برون تراود که در اوست

 

.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *