امروز ۱۳۹۸/۱۱/۲۸

مسئله اشتغال مهمترین دغدغه دولت است

استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به رشد جمعیت بیکار و تحصیل کرده در کشور، اشتغال زایی از برنامه های مهم و اولویت دار دولت است و همین رویکرد نیز در این استان دنبال می شود.

 

 

به گزارش ایسنا منطقه اذربایجان غربی محمدمهدی شهریاری در جلسه شورای اشتغال روستاییان آذربایجان غربی که محل سالن شهید نیکخواه استانداری ترتیب یافت ، افزود: به دلیل برنامه های غیرکارشناسانه اقتصادی در دولت های نهم و دهم، لشکری از بیکاران در کشور درست شده که ایجاد زمینه های اشتغال برای آنان، بخش قابل توجهی از برنامه های دولت را به خود اختصاص داده است.

وی اضافه کرد: طبق مصوبات دولت و مجلس، امسال بیشترین توجه به حوزه اشتغال به ویژه اشتغال فراگیر صورت گرفته و قرار است با صرف هزاران میلیارد ریال اعتبار، بخش قابل توجهی از بیکاران شهری و روستایی مشغول به کار شوند.

وی اظهار کرد: توجه به توسعه اشتغال مولد از جمله مهمترین موارد در اعطای تسهیلات اشتغالزایی برای جوانان است و در این راستا، کمیته ویژه ای در آذربایجان غربی تشکیل شده که باید همه مدیران مرتبط در این راستا کمک کنند.

استاندار آذربایجان غربی از مسئولان خواست که تسهیلات اشتغال زایی را به افراد کارآفرین اعطا کنند تا حق کسی در این امر ضایع نشود و تا افراد مستعد بتوانند اشتغال پایدار داشته باشند.

 

.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *