امروز ۱۳۹۸/۱۱/۲۸

باز هم استاد،اینبار با عملکردش خوش درخشید

 

 

باز هم استاد،اینبار با عملکردش خوش درخشید

 

چند روزیست که ویژه نامه ۸صفحه ای عملكرد نماينده سلماس در سطح شهر علي الخصوص مناطق  روستايي پخش مي شود و پخش آن در مناطق روستايي بسيار گسترده تر از مناطق شهري مي باشد،عملکرد و نقد هایی بر عملکرد! وی به شرح زیر است:
ويژه نامه مذكور نامش عملكرد يكساله است،عملكرد بايد يا ازسال٩٦ از شروع تا پايان باشد يا از خرداد ٩٦ تا خرداد ٩٧ در حاليكه پروژه هايي از سال ٩١-٩٢-٩٣ و حتي بعضي پروژه هايي از نسل دهه ٨٠ در اين عملكرد ديده مي شود.

از نام ويژه نامه كه بگذريم،در اولين بخش آدرس مكان دفتر نماينده در ویژه نامه به چشم مي خورد ،اما اي كاش نماينده محترم به تزلزل هاي مديريتي و تنوع طلبي ها در دفتر نيز اشاره مي كردند هنوز بعد از گذشت دو سال مدیر دفتر برای مردم شناخته شده نیست

در عملكرد استاد مي بينيم:

پروژه هاي سطح ملي،تحقيق و تفحص در رابطه با انتقال آب زولا به قره باغ، اما نتيجه آن:استقاده قره باغ از آب زولا و فشار بر مردمان  لكستان براي پركردن چاه ها مي باشد براستي جناب نماينده چه تناسبي بين تهديد شما به بستن آب قره باغ و فشار براي پر كردن چاه هاي آب در لكستان بخصوص در قره قشلاق ديده مي شود!!؟؟

-ارتباط تنگاتنگ با دولت و زمينه سازي براي سفر معاون رييس جمهور !!

جناب نماینده، مجلس دهم در تاريخ ٩٥/٣/٨ شروع به كار نمود، معاون رييس جمهور در تاريخ ٩٥/٣/١٠ به سلماس آمد،دقيقا ٢روز بعد روي كار آمدن شما،عجب رابطه ي تنگاتنگي در دو روز ايجاد كرديد.

-سفر وزير صنعت و معدن،بله! ماراتن وزير و مسئولين در آتاردرب سلماس را به ياد داريم كه در دو ماراتن هيچكس به پاي وزير پير دولت نرسيد!

حضرت استاد!كمسيون اقتصادي مجلس مهمان ويژه منطقه آزاد ماكو و خوي بود،٣روز در منطقه حضور داشتند و تنها یک ساعت در فرمانداري سلماس جلسه داشتند .

-سفر كمسيون امنيت مجلس، حضور در شركت پگاه! جناب استادنتیجه سفر چه بود؟علاوه بر ابهاماتی که داشت واقعا ماحصل سفر برای سلماس چه بود؟نکند از این سفر برای برکناری مسئولین ارشد شهری استفاده نمودید؟

در ادامه عملکرد های سفر شکل می بینیم :سفر به ترکیه،سفر سفیر ترکیه و استاندار به مرز واقعا نتیجه این سفر ها چه بود استاد،همانطور که دیدم از عکستان با دکتر ظریف استفاده نمودید آیا از ظرفیت ایشان نیز در بازگشایی مرز سلماس استفاده کردید؟اگر فقط سفر علاج درد بود اینک این درد به واسطه آمد و شد مقامات بلند رتبه علی الخصوص در دوران حیات مرحوم آقایی تسکین می یافت.

-پاياب سد زولا جزو پروژه هاي ملي است و ادامه دارد ،شما به چه دلیل این بند را در عملکرد آوردید؟آیا اقدام خاصی در این جهت انجام دادید؟

-افزایش بودجه نوسازی مدارس کل کشور،تشکر می نماییم بابت این اقدام،اما سهم سلماس از این نوسازی ها چه بود؟
-در مدارس خيرين عملكرد شما چه بود؟وقتی یک خیر قبل از حضور شما به امر مدرسه سازی می پردازد و زمین آن توسط آموزش و پرورش تامین می شود نقش شما در این میان چه بوده است؟

همچنین از اختصاص ١٢٠هزار تن قير برای مدارس کشور سخن گفته اید ،اگر يك مدير مدرسه در سلماس حتي يك كيلوگرم قير رايگان براي مدرسه گرفته است بگويد ما نیز با افتخار بعنوان عملکرد شما منتشر خواهیم کرد.

-حق آبه كشاورزان از چشمه ها و قنات!!!

از كدام چشمه و قنات حق آبه داده ايد لطفا شفاف سازي كنید

منع اعدام محكومان به مواد مخدر !!!!احسنت بر شما استاد

پرداخت مستمري جانبازان،مگر قبل از روي كار آمدن شما جانبازان مستمري نمي گرفتند؟

-افزايش بودجه استان،دستمريزاد،اما استاد عزيز! استان آذربايجان غربي جزو استان هاي محروم مي باشد و دولت دكتر روحاني در صدد محروميت زدايي رديف بودجه خاصي به استان هاي محروم اختصاص داده است شما در اين زمينه چه كرديد؟

بخش بهداشت و درمان
نماینده محترم،به کلنگ زنی چند پروژه در حوزه بهداشت و درمان اشاره کردید،کلنگ زنی ها در ایام خاص مرسوم است ولی نتیجه این کلنگ زنی ها چه بوده است؟ باید روند آنهارا از شما جویا باشیم یا از دولت؟
پلي كلينيك!قرار بود خرداد ٩٥ به اتمام برسد يعني همزمان با روي كار آمدن شما!بدليل نزديك بودن سفر رياست جمهوري جزو پروژه هاي افتتاحي در سفر قرار گرفت و در سال٩٦ آماده بهره برداری بود و هيچگونه عملياتي در آنجا انجام نشده است.

-تامین اعتبار جهت اجرای پروژه بیمارستان ۱۶۰تختخوابی سلماس،در خاطرمان می باشد که در جلسه اخیر شورای اداری از فروش آن سخن می گفتید!

-اختصاص دستگاه سی تی اسکن،ماه هاست از تخصیص سی تی اسکن سخن می گویید اما هنوز خبری از آن نیست .

در خصوص اقدامات!شما در حوزه بهداشت و درمان به تک تک بند های مرقوم در عملکرد نقد داریم اما آوردن همه آنها از حوصله بحث خارج است و در مجالی دیگر به آنها می پردازیم همچنین در خصوص درج افتتاح درمانگاه های خیریه روستایی در عملکردتان نیز سوال های بسیاری مطرح است،برای نمونه می توانیم درمانگاه خیریه قره قشلاق را نام ببریم،شما در این زمینه چه فعالیتی داشتید؟آن مجموعه با همت خییرین و روحانی محترم روستا به ثمر نشسته است جای سوال اینجاست که احداث آن درمانگاه در عملکرد شما چه می کند؟

بخش آب و فاضلاب:

آبرساني به سلماس!جناب استاد!احداث تصفيه خانه بصورت بيو تي و مشاركتي مي باشد كه هيچگونه بودجه اي نياز نيست و تماما با ساپورت سرمایه گذار عملیاتی می شود نه با ردیف بودجه خاص این طرح نیز بعنوان طرح ملی در زمان مرحوم آقایی شروع شده است.

-استاد عزيز در ادامه عملكرد هاي زيادي به نام خود زده ايد نظير:انتقال آب شرب از زولا به محل تصفيه خانه كه اين نيز جزو پروژه هاي ملي بود كه در اوايل دولت يازدهم شروع شد و همچنان پروژه ادامه داشت و قرار بود اگر پروژه به تاخير نيافتاد در سال ٩٧ تمام شود كه اكنون شاهد تاخير هستيم وامیدواریم شفاف سازی فرمایید که بعد از روی کار آمدن شما روند پروژه چگونه طی شده است؟آیا پیشرفتی داشته؟

استاد محترم،در خصوص فاضلاب همه ساله در این ایام شاهد عملیات پیمانکاران در سطح خیابان ها بودیم،امسال چرا خبری از پیمانکاران نیست؟آیا بودجه برای این امر تخصیص نیافته است؟

در این زمینه از درج عملکرد های تکراری نیز میگذریم که دلیل آن یا پر کردن صفحات می باشد یا اشتباه !

بخش آموزش و پرورش:

-هداياي مقام معظم رهبري را نيز در عملكرد آورده ايد،اين در حاليست كه اين هدايا به همه مناطق محروم تعلق مي گيرد !

-افتتاح مدارس خيرين،در فوق مطلب نیز اشاره شد که این مدارس خیر ساز می باشد نه نماینده ساز پس در عملکرد شما چه میکند؟

-كلنگ زني ٦باب مدرسه در دهه فجر!دستتان درد نكند تشکر!

در ضمن از مشکلات قشر زحمت کش معلمین شاغل و بازنشسته خبر دارید؟از مشکلات تبدیل وضعیت آنان مطلعید؟همچنین از وضعیت معیشت معلمین بازنشسته بزرگوار اطلاع دارید؟برای این بزرگواران چه کردید؟

بخش جهاد کشاورزی:

-شرکت کشت،صنعت و دامپروری پگاه سلماس ،مطالعات پروژه در دهه ٨٠ آغاز شد و روند احداث آن در دولت يازدهم شروع شد،شما وقتي در راهروهاي مجلس پي يافتن كريدور ورودی بوديد دام ها در پگاه بودند حضرت استاد همینطور فرمودید که در واگذاري شهرك گلخانه اي به جوانان کوشا بودید ،كدام جوان؟ كدام گلخانه؟؟؟اين طرح در سال ٩٥ توسط دولت يازدهم آماده شده بود و يكبار بخش خصوصي بنياد ١٢ بهمن برنده مناقصه شده بود كه جنابعالي ممانعت کردید و گفتید به جوانان واگذار خواهید کرد آیا تابحال جوانی از این طرح استفاده کرده است؟

-ممنوع كردن فروش سموم بي کيفيت و تامين سموم ،دستتان درد نكند یادمان است قبل از شما سموم مسموم نداشتيم ،بیشتر از ما شما به نحوه پخش سموم واقفید.

بخش خدمات شهری:

-تامین اعتبار آسفالت معابر شهری،استاد معظم در مجلس می شنویم که مکررا از وضعیت نابسامان خدمات شهری سخن می گویید،اگر بودجه اش را تامین کردید چرا شهرداری تعلل می کند و اگر بودجه تامین نشده است شهرداری و شورای محترم پاسخگو باشند آیا شورا مقابل نماینده ایستاده است؟این گفته های شما عملکرد شورا شهر را زیر سوال میبرد !!!منتظر پاسخگویی شورای شهر هستیم

– قير رايگان مصوبه دولت مي باشد! براي كل استان ها وشهر ها! و اگر ورودی شهر از سمت تبریز و وارومیه اسفالت شده است اعضای شورا واقف بودند که این عملیات چگونه انجام شد.

-ساماندهي گورد دره سي،جنگ بين کانديداهاي دهه ٦٠ بود،دیر کردید جناب استاد،آیا ساماندهی گورد دره سی در حوزه اختیارات شما می باشد؟

پروژه ديوار ساحلي،حضرات شورا، استاد در اين رابطه چه کرده اند وقتی شما دیوار ساحلی ایجاد کردید؟

-يك روز در مجلس مي گويند خيابان هاي سلماس را در يابيم روزبعد مينويسند انقدر قير داريم كه كل سلماس بايد اسفالت شود

آری!گفتيد در جيبتان آب نداريد اما ظاهرا در جيبتان قير داريد

بخش حمل و نقل:

-تامين اعتبار آسفالت روستاي  دله زي از سال ٩٠ چندین بار قول ها و وعده ها صورت پذيرفته ولي آنقدر كه ميدانيم باران هاي اخير باعث خرابي پل ها و زيرسازي شده و هنوز از اسفالت خبري نيست

-راه روستايي كلشان همان راه روستايي درزه كنان و کوچمشك مي باشددر حالیکه شما بصورت مجزا این راههای را در عملکرد آوردید

-جاده خوي سلماس،جزو طرح های ملی بود و همه میدانند چه کسی در این زمینه تلاش نموده است.

۴۰%راههاي چهاربانده استان در اختيار سلماس مي باشد و این حاصل تلاشهای نماینده فقید سلماس هست.

ضمنا سهم جاده کهنه شهر-سلماس از قیر رایگان و آسفالت چه شد؟آیا وضعیت کنونی جاده در شان مردم غیور کهنه شهر می باشد که در رفت و آمد به سلماس مشکلات زیادی برای خودروهایشان ایجاد می شود

در ضمن در عملکرد بخش و حمل و نقل آمد و شد ریل باس را از خاطر بردید،راستی جناب نماینده ریل باس چه شد؟

بخش انرژی:

– پروژه گازرساني چيچك، ريك آباد و … كلنگ زني در دولت احمدي نژاد انجام شده بود و روند آن ادامه داشت،صرف افتتاح و قیچی بدست گرفتن را شما عملکرد تلقی می کنید؟در روند پروژه چه نقشی داشتید؟

-افتتاح پست برق و احداث نيروگاه ها،وجدانا خبر داشتيد و سرمايه گذار را مي شناختيد ؟؟

-افزايش مقدار آب زراعي،فقط دكتر كلانتري و خدا مي داند اين آب حاصل كدام خواهش بود…

-بنياد مسكن،٤۰٤٦تن

با اين قير حدود چندین هزار متر را ميتوان آسفالت كرد،آيا در سال ٩٦ همچين مساحتي آسفالت شده است يا نه؟؟؟ منابع موثق سلماس نیوز از انعقاد قرارداد این مقدار قیر رایگان در سال ۹۴ حکایت دارند!

-عملياتي كردن منطقه ويژه و جذب سرمايه گذار، در سال ۹۵ و ۹۶ بودجه قابل توجهی توسط دولت برای منطقه ویژه اقتصادی تخصيص يافته است شما چكار كرديد؟

-منابع طبيعي؛ايستگاه پايش،بوته كاري و پرورش گز،جناب نماينده !!!!! هر نهادي عملكرد خودش را به اطلاع شما رساند شما در بالايش ننويسيد عملكرد نماينده و به نام خودتان درج كنيد،ستاد احيا متصدی این امور بوده است و تمامی عملیات ها با مباشرت ستاد احیا دریاچه ارومیه انجام شده است هرچند به عملکرد ستاد احیا نیز نقدهایی وارد است

در حوزه ورزش فرمودید در سفر آقاي چمن گلي قول ایجاد هفت سالن را گرفتید،اگر ١٧شهرستان داشته باشيم و به هركدام ٧سالن در نظر بگیریم ۱۱۹ سالن مي شود این رقم پیشکش شما ولی وقتي شما به مسند رسيديد پروژه ورزشگاه ۵۰۰۰نفری ٨٧%؜پيشرفت داشت بعد از گذشت ۲۴ ماه این پروژه چقدر پیشرفت داشته است؟

نماینده عزیز،به قول خودتان اين عملكرد ماه عسلتان بود واقعا باید به همچین استادی دستمریزاد بگوییم عملكرد در حوزه نخبگان،بازاريان ،بانوان،دانشگاهيان و …از يادتان رفته اميدواريم اگر عملکردی در این زمینه داشتید يك متمم به عملكرد اضافه كنيد و به عملکرد های فوق نیز بپردازید.

النهایه جناب استاد دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟

 

 

.

مطالب مرتبط

مطلب مرتبطی پیدا نشد.

نظرات

پاسخی بگذارید

کد امنیتی *